Головна » Генеруємо енергію майбутнього – на Дністровській ГАЕС

Генеруємо енергію майбутнього – на Дністровській ГАЕС

11 грудня 2017 в 11:15 Переглядів: 450

Фестиваль творчих робіт родин енергетиків із такою назвою започатковано ПрАТ «Укргідроенерго» з нагоди відзначення професійного свята – Дня енергетика – з метою реалізації комунікативної соціальної політики компанії, популяризації та інформативно-просвітницької роботи у сфері гідроенергетики.

Уже традиційно на Дністровській ГАЕС знайшлися і талановиті працівники, і обдаровані діти, і майстерні члени родин, які у своєму натхненні продемонстрували неабияку енергетичну силу і красу, примхливість та вражаючу особливість Дністровських станцій і наддністрянських просторів. Конкурсанти запропонували до уваги як журі, так і колективу філії та поважних гостей низку картин, викладених бісером та алмазною мозаїкою, незвичайне вишиване оздоблення фото на тканині, фотомиттєвості і енергетику в поезії та пісні. Прикметно, що усі назви конкурсних робіт опоетизувала фахівець зі зв’язків з громадськістю філії Інна Гончар.

І поки оргкомітет прийматиме рішення і визначатиме переможців у низці номінацій та за віковими категоріями, із яскравою і багатогранною творчою палітрою ознайомились директор філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Василь Йосипович Субота, заступник із загальних питань Василь Андрійович Дейнеко та головний інженер Анатолій Павлович Жук, висловивши свої приємні враження та навіть поділившись прихильністю до деяких робіт.

За прикладом апарату управління компанії конкурсною комісія спільно з профспілковим комітетом філії було вирішено виокремити спеціальну номінацію, в якій переможця може обрати кожен співробітник станції – це «Приз глядацьких симпатій». Тож біля стенду з виставковими роботами знаходиться «скринька вподобань», за допомогою якої працівники та гості філії голосуватимуть за найкращу, на їхню думку, роботу. Робота, що отримає найбільшу кількість голосів, і здобуде перемогу у номінації «Приз глядацьких симпатій».

Тож у День енергетика, 22 грудня, під час урочистих зборів колективу буде оголошено і відзначено лауреатів цього фестивалю, а заохочувальними призами – нагороджено всіх.

Інна Гончар, фахівець зі зв’язків з громадськістю філії