Головна » Добрі справи – заради миру

Добрі справи – заради миру

28 лютого 2017 в 13:32 Переглядів: 946

Нещодавно делегація волонтерів із Новодністровська відвідала 59 військову бригаду, де служать наші земляки Роман Жеребецький та Іван Пирх. Бригада звернулась по допомогу, щоб отримати хоча б невеличкий обігрівач на дровах та ще декілька необхідних речей. За сприяння небайдужих активістів із с. Михалкове ГО «Народна сила» вдалося дістати котел «Аляска». Проблему з його доставкою до місця призначення допоміг вирішити директор ТОВ «Мітакс», депутат Новодністровської міської ради Ігор Манаскуров, який також виявив бажання особисто зустрітися з нашими бійцями.
Хлопці були приємно здивовані й раді візиту представників нашої громади. Роман та Іван із задоволенням поспілкувалися з ними. Зокрема наші бійці були дуже вдячні за такі потрібні подарунки. Наприкінці зустрічі вони вирішили презентувати особливі гостинці для  новодністровських дітей – армійські сухпайки.
Повертаючись назад, новодністровська делегація волонтерів забрала земляків-захисників додому, яких відпустили на кілька днів. Як стало відомо редакції «Нашої газети», Іван Пирх 17 лютого, під час перебування у Новодністровську, зареєстрував шлюб зі своєю коханою. Тож сердечно вітаємо його з такою гарною життєвою подією та бажаємо щасливого родинної підтримки, яка неодмінно оберігатиме у суворих випробуваннях.
– «Ми допомагаємо нашим землякам, знаючи, як їм там важко – голодно, холодно і сумно. Про це потрібно завжди пам’ятати. Тому ні в якому разі без нашої підтримки вони не залишаться», – наголошує голова міської волонтерської організації Микола Данилюк.