Головна » ПОЛІЦІЯ ІНФОРМУЄ:

ПОЛІЦІЯ ІНФОРМУЄ:

8 лютого 2018 в 15:11 Переглядів: 474

2 лютого 2018 року до Новодністровського ВП звернувся гр. А., житель м. Новодністровськ, про те що в ніч з 1.01. на 2.01 п. р. невідома особа з його автомобіля, який був припаркований біля будинку, невідома особа шляхом вільного доступу викрала ковпаки з коліс приблизно вартістю 300 грн. Проводяться заходи щодо встановлення особи правопорушника.

5 лютого до Новодністровського відділення поліції надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що невідомі особи викрали паркан біля багатоповерхівки період з 4.02 по 5.02 п. р., чим завдали шкоди на суму 300 грн. Вжитими заходами працівниками поліції було встановлено осіб, які скоїли це правопорушення. Проводиться перевірка.

 Будьте уважні на дорогах!

 30 січня до Новодністровського відділення поліції надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що біля бетонного заводу сталося зіткнення автомобілів «ПЕЖО» та «ФОЛЬКСВАГЕН». Потерпілих немає. Порушника притягнуто до відповідальності. На місці події було складено всі відповідні матеріали стосовно ДТП.

 4 лютого до Новодністровського відділення поліції надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у м-ні «Сонячний» сталося зіткнення автомобілів «АУДІ» та «ВАЗ 2110» внаслідок недотримання безпечного інтервалу. На місці події було складено всі відповідні матеріали стосовно ДТП.

 Новодністровське відділення поліції звертається до жителів міста з проханням: будьте уважними та обережними, а також у разі наявності інформації з приводу вчинених злочинів повідомляйте про це в поліцію з метою найшвидшого встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності!