Головна » 14 квітня новодністровський «Дністер» зустрінеться з ФК «Неполоківці» в «Суперлізі» Чернівецької області з футболу!

14 квітня новодністровський «Дністер» зустрінеться з ФК «Неполоківці» в «Суперлізі» Чернівецької області з футболу!

12 квітня 2019 в 14:32 Переглядів: 185

Згідно реформи Чернівецької обласної федерації футболу, відповідно до Регламенту проведення обласних змагань, починаючи з 2019 року футбольні колективи Чернівецької області будуть виступати в трьох лігах – «Суперліга», «Перша ліга» та «Друга ліга».

За підтримки Новодністровської міської ради, футбольний клуб «Дністер» заявлений у «Суперлігу» Чернівецької області з футболу сезону 2019 року.

Вже 14 квітня 2019 року, в неділю, ФК «Дністер» дебютує в Чемпіонаті, де в Новодністровську, на міському стадіоні, зустрінеться з чемпіоном області сезону 2018 року – ФК «Неполоківці» (Кіцманський район)!

Крім вказаних команд, в «Суперлізі» виступатимуть «Золотий колос» (с.Строїнці, Новоселицького району, «ШКВАЛ» (с.Чорнівка, Новоселицького району), «RA-DENT» (м.Чернівці), ФК «Нижні Станівці» (Кіцманський район) «Університет» (м.Чернівці) ФК «Волока» (Глибоцький район) ФК «Магала» (Новоселицький район) та ФК «Новоселиця-2017».

Календар матчів Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону 2019 року. «Суперліга»

Перше коло

 

I тур

№ гри

Дата

Час

Стадіон

Гра

1

13.04

15.00

«Садгора»

«RA-DENT» - ФК «ШКВАЛ»

2

14.04

15.00

с.Волока

ФК «Волока» - ФК «Магала»

3

13.04

15.00

с.Строїнці

ФК «Золотий колос» - «Нижні Станівці»

4

13.04

15.00

м.Новоселиця

ФК «Новоселиця-2017» - ФК «Університет»

5

14.04

14.00

м.Новодністровськ

ФК «Дністер» - ФК «Неполоківці»

           

II тур

№ гри

Дата

Час

Стадіон

Гра

6

21.04

15.00

с.Чорнівка

ФК «ШКВАЛ» - ФК «Неполоківці»

7

19.04

15.00

«Мальва»

ФК «Університет» - ФК «Дністер»

8

21.04

15.00

с.Нижні Станівці

«Нижні Станівці» - ФК «Новоселиця-2017»

9

20.04

15.00

с.Магала

ФК «Магала» - ФК «Золотий колос»

10

20.04

15.00

«Садгора»

«RA-DENT» - ФК «Волока»

           

 

30 квітня-01  травня - Кубок області 1/16  фіналу

 

III тур

№ гри

Дата

Час

Стадіон

Гра

11

05.05

15.00

с.Волока

ФК «Волока» - ФК «ШКВАЛ»

12

04.05

15.00

с.Строїнці

ФК «Золотий колос» - «RA-DENT»

13

05.05

15.00

м.Новоселиця

ФК «Новоселиця-2017» - ФК «Магала»

14

05.05

14.00

м.Новодністровськ

ФК «Дністер» - «Нижні Станівці»

15

03.05

16.00

c.Неполоківці

ФК «Неполоківці» - ФК «Університет»

           

 

IV тур

№ гри

Дата

Час

Стадіон

Гра

16

12.05

15.00

с.Чорнівка

ФК «ШКВАЛ» - ФК «Університет»

17

12.05

15.00

с.Нижні Станівці

«Нижні Станівці» - ФК «Неполоківці»

18

12.05

14.00

с.Магала

ФК «Магала» - ФК «Дністер»

19

11.05

15.00

«Садгора»

«RA-DENT» - ФК «Новоселиця-2017»

20

12.05

15.00

с.Волока

ФК «Волока» - ФК «Золотий колос»

           

 

18-19  травня - Кубок області 1/8  фіналу

 

 

V тур

№ гри

Дата

Час

Стадіон

Гра

21

25.05

16.00

с.Строїнці

ФК «Золотий колос» - ФК «ШКВАЛ»

22

26.05

16.00

м.Новоселиця

ФК «Новоселиця-2017» - ФК «Волока»

23

26.05

16.00

м.Новодністровськ

ФК «Дністер» - «RA-DENT»

24

26.05

16.00

c.Неполоківці

ФК «Неполоківці» - ФК «Магала»

25

24.05

16.00

«Мальва»

ФК «Університет» - «Нижні Станівці»

           

 

28  травня – резервний день 

VI тур

№ гри

Дата

Час

Стадіон

Гра

26

02.06

 

с.Чорнівка

ФК «ШКВАЛ» - «Нижні Станівці»

27

02.06

 

с.Магала

ФК «Магала» - ФК «Університет»

28

01.06

 

«Садгора»

«RA-DENT» - ФК «Неполоківці»

29

02.06

 

с.Волока

ФК «Волока» - ФК «Дністер»

30

01.06

 

с.Строїнці

ФК «Золотий колос» - ФК «Новоселиця 2017»

           

 

04-05  червня - Кубок області ¼ (перші матчі) 

 

VII тур

№ гри

Дата

Час

Стадіон

Гра

31

09.06

 

м.Новоселиця

ФК «Новоселиця-2017» - ФК «ШКВАЛ»

32

09.06

 

м.Новодністровськ

ФК «Дністер» - ФК «Золотий колос»

33

09.06

 

c.Неполоківці

ФК «Неполоківці» - ФК «Волока»

34

07.06

 

«Мальва»

ФК «Університет» - «RA-DENT»

35

09.06

 

с.Нижні Станівці

«Нижні Станівці» - ФК «Магала»

           

 

VIII тур

№ гри

Дата

Час

Стадіон

Гра

36

16.06

 

с.Чорнівка

ФК «ШКВАЛ» - ФК «Магала»

37

15.06

 

«Садгора»

«RA-DENT» - «Нижні Станівці»

38

16.06

 

с.Волока

ФК «Волока» - ФК «Університет»

39

15.06

 

с.Строїнці

ФК «Золотий колос» - ФК «Неполоківці»

40

15.06

 

м.Новоселиця

ФК «Новоселиця-2017» - ФК «Дністер»

           

 

18-19  червня - Кубок області ¼ (матчі-відповіді) 

 

IX тур

№ гри

Дата

Час

Стадіон

Гра

41

23.06

 

м.Новодністровськ

ФК «Дністер» - ФК «ШКВАЛ»

42

23.06

 

c.Неполоківці

ФК «Неполоківці» - ФК «Новоселиця-2017»

43

21.06

 

«Мальва»

ФК «Університет» - ФК «Золотий колос»

44

23.06

 

с.Нижні Станівці

«Нижні Станівці» - ФК «Волока»

45

23.06

 

с.Магала

ФК «Магала» - «RA-DENT»

           

 25  червня – резервний день 

Т.Зубець, Начальник відділу молоді та спорту  Новодністровської міської ради