Головна » Увага! Визначено порядок організації та проведення у Новодністровській ОТГ масових громадських заходів

Увага! Визначено порядок організації та проведення у Новодністровській ОТГ масових громадських заходів

28 січня 2019 в 9:33 Переглядів: 570

Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження Положення про порядок організації та проведення у Новодністровській ОТГ недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного,
культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру
Відповідно до ст.ст. 32, 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 39 Конституції України, керуючись Методичними рекомендаціями щодо порядку проведення культурно-мистецьких заходів, творчих програм та проектів у сфері культури, затвердженими наказом Міністерства культури і туризму України від 10 квітня 2009 р. N 230/0/16-09, з метою своєчасного та якісного забезпечення підготовки і проведення основних культурно – масових заходів по Новодністровській ОТГ, належної підготовки і проведення урочистостей та розважальних і спортивних програм, виконавчий комітет Новодністровської міської ради

В И Р І Ш И В:
1. Затвердити Положення про порядок організації та проведення у Новодністровській ОТГ недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру (Додаток 1) та проект Повідомлення про проведення масового заходу (Додаток 2).
2. Дозволити проводити в центральній частині м. Новодністровськ (Центральна алея - Бродвей, Площа перед управлінням будівництва) культурно-масові заходи загальнодержавного та міжнародного значення в дні національних свят: Новий рік, Різдво Христове, Великдень, День Перемоги, День Конституції, День міста, День Державного Прапора України, День Незалежності, програму «Дні Словаччини». Обмежити час проведення до 22.00 години.
3. Культурно-масові заходи, зазначені в п. 2 цього рішення, якщо вони супроводжуються музикою, проводити на Центральній алеї - Бродвей, Площі перед управлінням будівництва не більше одного концерту в день з максимальною тривалістю до 3-х годин, виключивши при цьому будь-які репетиції, прогони фонограм перед самим концертом. Допустимі еквівалентні рівні звуку під час проведення заходів від звуковідтворюючого обладнання не повинні перевищувати на території забудови - 55 дБА (підстави: СанПІН N 3077-84).
4. Організацію виконання даного рішення покласти на начальника відділу культури А.Присакар.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О.Гінгуляка.

Міський голова А. Болдашев