Головна » «Роки людині до лиця» – відбулося свято до Міжнародного дня людей похилого віку

«Роки людині до лиця» – відбулося свято до Міжнародного дня людей похилого віку

7 жовтня 2018 в 16:29 Переглядів: 82

Гарного сонячного осіннього дня, а саме 1 жовтня, у міському Територіальному центрі було організовано та проведено свято «Роки людині до лиця» з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.
Це свято – пошанування наших батьків, дідів, матерів і бабусь за їхню мужність та самовідданість у праці, за їхню мудрість, науку, вміння проявляти щирість, добро, співчуття, милосердя, любити свій край, своє місто.
Із привітаннями до присутніх звернулися заступник директора Терцентру Лілія Василівна Марецька, начальник Управління праці та соціального захисту населення Геннадій Борисович Магденко, голова міської Спілки ветеранів Василь Іванович Сплавник, голова осередку Радикальної партії Віктор Дмитрович Баланюк.
А потім усі присутні із задоволенням поринули у мистецьку палітру творчості учасників клубу «Надвечір’я». Програма була насичена різноманітними жанрами: і пісні, і вірші, і гумор.
Тепло і з піднесенням сприймали глядачі виступи фольклорного гурту «Співучі бабусі», у виконанні якого прозвучали українські народні, патріотичні, ліричні та пісні на слова нашої поетеси-учасниці колективу Олени Богуцької. Своїми піснями радували слухачів дуети:  Олена Богуцька та Раїса Коломієць зворушили «Новодністровським вальсом», Лідія Домарацька та Світлана Сарахман розчулили історією «А хтось третій», Олена Богуцька і Світлана Сарахман порадували піснею «Ой устану ранесенько».
Також своїм творчим мистецтвом привітали зі святом поважних городян солісти Галина Мальцева – «Порізала пальчик», Марія самусь – «Малитва», Роза Данилевська – «Осіннє листя» – до речі, саме вона цього дня зустрічала щедре 77-річчя, тож отримала розкішний букет осінніх квітів.
Приємними хвилинами заходу була зустріч зі старійшиною й активною учасницею клубу «Надвечір’я» – Ганною Василівною Кожиною, котра у свій 91 рік підготувала до свята художній номер під свій же супровід на гітарі!
Художнім словом звертались до присутніх Марія Донцова, Галина Мальцева, Ганна Ткач і, звичайно ж, Олена Богуцька, яка для колективу «Співучі бабусі» написала «Співаночки», «Новодністровьский вальс» та «Осіннє танго», котрі були виконані учасниками та автором, а також підготувала добірку віршів до святкового заходу.
Злагоджено та мелодійно лилася пісня «Вечори в Карпатах» у виконанні квартету нашого колективу.
Із обов’язками ведучих гарно справились Раїса Коломієць та Олена Богуцька.
Свято відбулось цікаво та незвично. Люди довго не покидали зали, говорити було про що – про велику творчу роботу колективу «Співучі бабусі», про гарну святкову атмосферу в колі своїх ровесників, дякували за приємні хвилини, які подарували незабутні враження, емоції та посмішки.
Валентина Федишина, культорганізатор Терцентру