Головна » Переможець «Голосу країни» виступив у Новодністровську

Переможець «Голосу країни» виступив у Новодністровську

5 жовтня 2018 в 17:15 Переглядів: 180

30 вересня у Новодністровськ із концертною програмою «Не плач, тато!» завітав переможець першого шоу «Голос країни» на «1+1» Іван Ганзера. На жаль, прийти та насолодитися чистим живим звучанням популярного співака у місті енергетиків прийшло до прикрості мало глядачів. Напевне основною причиною була недостатня рекламна компанія і невизначеність дати та часу концерту, інші оргпитання. Спочатку Іван Ганзера мав виступити у місті 9 вересня, тоді було заброньовано чимало квитків. Але щось пішло не так, концерт перенесли. А про те, що він має відбутися минулої неділі, стало відомо лише за декілька днів до виступу.
Утім для справжніх новодністровських поціновувачів творчості Івана Ганзери та музики взагалі цей день направду став святом. Улюбленець мільйонів українців із запалом співав без жодних плюсових фонограм та щиро, по-простому розповідав про себе та про зворотній бік вокального шоу.
Так, наприклад, глядачі дізналися про справжнього спонсора перемоги Івана – його маму, яка продала свій молочний бізнес (дві корови), щоб син зміг їздити на зйомки передачі. Також познайомилися із чарівною дружиною співака, яка працювала за пультом звукорежисера. А головне, окрім добре відомих «Не плач, тато!» та «Коза Мар’яна», почули ще багато душевних і веселих, часто весільних пісень.
Виявляється, у Івана Ганзери не лише найпопулярніша в Україні пісня про батька, а й чудова композиція про маму. А нещодавно у репертуарі з’явилася присвята дружині.
Після завершення програми усі охочі могли сфотографуватися з артистом на згадку.