Головна » Ломачинці приєдналися до Новодністровська – ухвалено остаточні рішення

Ломачинці приєдналися до Новодністровська – ухвалено остаточні рішення

4 жовтня 2018 в 15:15 Переглядів: 997

27 вересня на черговій сесії Новодністровської міської ради було ухвалене остаточне рішення, яке ознаменувало створення Новодністровської ОТГ у складі міста енергетиків та села Ломачинці. Депутати одноголосно підтримали рішення «Про добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади  Новодністровської міської ради міста обласного значення Новодністровськ Чернівецької області» у якому йдеться:
«1. Добровільно приєднати територіальну громаду  Ломачинецької сільської ради  Сокирянського району Чернівецької області (села Ломачинці) до  об’єднаної територіальної громади  Новодністровської міської ради міста обласного значення Новодністровськ Чернівецької області.
2. Визначити, що правонаступником всього майна, прав та обов’язків Ломачинецької сільської ради є Новодністровська  міська рада об’єднаної територіальної громади.
3. Затвердити План організаційних заходів щодо добровільного приєднання територіальної громади  Ломачинецької сільської ради  Сокирянського району Чернівецької області (села Ломачинці) до об’єднаної територіальної громади  Новодністровської міської ради міста обласного значення Новодністровськ Чернівецької області.»
У плані оргзаходів визначено такі пункти:
1. Провести розрахунки обсягу доходів та видатків територіальної громади міста обласного значення після приєднання.
2. Здійснити моніторинг закладів, які утримуються за рахунок бюджету органу місцевого самоврядування, що приєднується.
3. Здійснити моніторинг майна, активів та зобов’язань територіальної громади, що приєднується.
4. Проаналізувати стан, потреби та підготувати пропозиції щодо розміщення органів місцевого самоврядування та державних органів на території громади, що приєднується.
5. Підготувати пропозиції щодо перспективного плану формування на території громади, що приєднується, мережі підприємств та установ для надання публічних послуг, зокрема у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства.
6. Проаналізувати обсяг повноважень органів місцевого самоврядування територіальної громади міста обласного значення після приєднання та підготувати пропозиції щодо потреб у кадровому забезпеченні та представництва територіальної громади, що приєднується, у складі виконавчого комітету Новодністровської міської ради.
7. Створити умови для роботи органів самоорганізації населення (ОСН) на території громади, що приєднується.
8. Підготувати для підписання Меморандум про співпрацю між Новодністровською міською радою, виконуючим обов’язки старости та ОСН на території громади, що приєднується, на період до прийняття Статуту ОТГ .
9. Здійснити інші передбачені законодавством заходи щодо добровільного приєднання територіальних громад.
Наступним рішенням було утворено на території Новодністровської міської ради ОТГ в с. Ломачинці Ломачинецький старостинський округ №1 з метою забезпечення представництва старостою інтересів жителів села.
Виконання обов’язків старости було покладено на Наталю Михайлівну Петрик,  яка здійснювала повноваження Ломачинецького сільського голови до приєднання на період повноважень Новодністровської міської ради VII скликання. Обсяг повноважень старости до моменту затвердження Положення про старосту визначається чинним законодавством України та рішеннями Новодністровської міської ради. Також на Н. М. Петрик було покладано обов’язки із вчинення нотаріальних дій та щодо ведення погосподарського обліку.
1 жовтня депутатський корпус проголосував за реорганізацію Ломачинецької сільської ради, як юридичної особи, шляхом приєднання до Новодністровської міської ради та створення комісії з припинення (реорганізації) юридичної особи Ломачинецької сільради, шляхом приєднання до Новодністровської міської ради. До складу комісії увійшли адміністрація та фахівці Новодністровської міської ради та Ломачинецької сільради.
Комісії належить провести повну інвентаризацію всього майна, активів, зобов’язань сільради, яка приєднується. Новодністровська міська рада вважається правонаступником активів і пасивів (зобов’язань) Ломачинецької сільської ради.
Окрім того, було затверджено календарний План заходів з інвентаризації, відповідно до якого вона має завершитись до 10.12. 2018 р.
Наступним було введено до складу виконавчого комітету Новодністровської міської ради в. о. старости Ломачинецького старостинського округу Н. М. Петрик та зобов’язано міського голову подати на розгляд чергової сесії міської ради у листопаді 2018 року пропозиції щодо змін у персональному складі виконкому з метою забезпечення  представництва с. Ломачинці.
Варто зазначити, що до припинення юридичної особи Ломачинецької сільської ради в. о. старости Н. М. Петрик використовуватиме печатку Ломачинецької сільської ради.