Головна » Яскравою палітрою подорожі

Яскравою палітрою подорожі

11 травня 2018 в 18:20 Переглядів: 452

Коли за вікном залишаються рідні і звичні місця, а попереду чекає щось нове і незвідане – це завжди захоплює й інтригує. А тим більше, якщо на відкриття та враження очікують діти!
Саме такою яскравою і багатогранною палітрою і досі залишаються у пам’яті незабутні спогади про подорож учнів 6-А класу гімназії до м. Вінниця, яку зініціювали й організували батьки. Немов свіжий вітер, у свідомість підлітків миттєво увірвалось сучасне і гарне місто, заворожуючи розмахом інфраструктури і насиченістю життя обласного центру, що чудово підсилювала сонячна і привітна погода.
Ароматний запах шоколаду на виробництві цукерок «Roshen» залишався з нами упродовж усього дня. Ми побачили виробництво нового фіолетового батончика, який не поступив ще навіть у продаж. У розважальному центрі «Roshen» дівчатка і хлопчики змогли проявити свою командну підготовку: у кожній кімнаті очікувало по 3 завдання і необхідно було знаходити коди від дверей, а в кінці шляху приємно здивував мультфільм із застосуванням вібростільців у формі цукерок та 3D спецефектами. На шляху до обідньої перерви у McDonalds усіх напрочуд фантастично захопив фонтан. А в музеї ретротехніки та ретротехнологій, де нас зустрічали як гостей із музичним супроводом барабанщик та два гітариста, ми змогли доторкнутись до історії, відчути її і... навіть пограти на електрогітарі. Особливо нас вразив Музей науки, де розташовано півтори сотні експонатів, які можна крутити, тягнути, штовхати, смикати, лазити по них та бігати навколо. Вражало і неабияк захоплювало те, що основні закони фізики (механіки, кінетики, електрики, оптики, гідродинаміки, акустики) тут пояснюють просто і наочно. А ще нам було презентовано біологію та анатомію. Усе, щоб викликати інтерес до науки у наймолодших!
І навіть просто прогулянка вулицями міста одразу захоплювала і дарувала гарний настрій та натхнення, зокрема неабияк вразила площа біля Музею пам'яті героїв Вінничини.
Дорога додому була сповнена яскравих емоцій, насолоди від збагачення новим і досі незнаним, водночас радістю повернення до рідного міста.
Щиро дякуємо нашим розумничкам дітям, котрі продемонстрували і уважність, і згуртованість, і чемність, а також – усім батькам, котрі подарували таку гарну нагоду – із радістю пізнати світ, що зовсім поряд!

Від іменні делегації – Юлія Худиківська