Головна » Відбулося жеребкування відкритого кубку м. Новодністровськ із футзалу

Відбулося жеребкування відкритого кубку м. Новодністровськ із футзалу

11 квітня 2018 в 15:42 Переглядів: 660

За сприяння Новодністровської міської ради, ГСО «Новодністровська міська федерація футболу», фізичної особи-підприємця Маслюка Дениса В’ячеславовича («Віза Центр»), з 15 по 29 квітня відбудеться відкритий кубок м. Новодністровськ із футзалу.
 
10 квітня у приміщенні Новодністровської міської ради відбулась нарада представників команд. У порядку денному організатори надали фінансовий звіт проведеного відкритого чемпіонату м. Новодністровськ із футзалу «Ліга Віза Центр», що тривав протягом майже 3-ох місяців, обговорили і затвердили проект Положення кубку та провели жеребкування.
Цього року участь у відкритому кубку міста Новодністровськ із футзалу підтвердило 12 футзальних команд, які, згідно з жеребкуванням, були розподілені на «сіяні» групи (4 кращих команди за результатами чемпіонату), до яких увійшли «Кристал» с. Кормань, «Дністровська ГАЕС» м. Новодністровськ, ФК «Грубна» та «Віза Центр» с. Білоусівка, що беруть свій старт зі стадії чвертьфіналу змагань. Решта команд (так звані «несіяні») були розподілені за «сліпим» жеребом та почнуть змагатися з 1/8 фіналу кубка.
Отже, за результатами жеребкування, в 1/8 фіналу відкритого кубка м. Новодністровськ з футзалу в неділю, 15 квітня, зустрінуться:
 
13.00: ФК «Василівка» – ФК «Ожеве»,
14.10: ФК «Коболчин» – «Аура» с. Шишківці,
15.20: ФК «Нова Ушиця» – ФСК «Михалкове»,
16.30: «Ласка» м. Новодністровськ – ФК «Селище».

Оргкомітет змагань