Головна » Відбулось важливе випробування

Відбулось важливе випробування

2 березня 2018 в 16:22 Переглядів: 313

З 20 по 26 лютого на Дністровській ГАЕС тривало налагодження випробування системи управління гідроагрегатів № 1, 2, 3 у складі роботи САРЧП (системи автоматичного регулювання частоти і активності потужності) об’єднаної енергосистеми України. Роботи відбувались під керівництвом головного інженера ПрАТ «Укргідроенерго» Вадима Леонідовича Расовського, керівника проекту, головного інженера ТОВ «Науково-технічна компанія „Енпаселектро“» Анатолія Володимировича Сидоренка та головного інженера філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Анатолія Павловича Жука.

Ця запланована робота відбувалась одночасно зі сторони управляючої системи – у ДП «НЕК „Укренерго“» та зі сторони об’єкта управління – у приміщенні головного щита управління Дністровської ГАЕС.

Згідно із затвердженою програмою, яка включала шість етапів, було визначено перевірку правильності функціонування блочної системи управління гідроагрегатів Дністровської ГАЕС під управлінням від ЦР САРЧП ОЕС України без переходу гідроагрегатів через заборонену зону роботи, а також перевірено взаємодію вищезазначених систем, відпрацювання команд із використанням виділених резервних каналів телемеханіки і управління.

Зокрема на відповідних етапах перевірялась блочна система управління в режимі регулювання планового сальдо перетоку в розрізі Україна – Росія, Білорусь при плавній зміні генеруючої потужності ОЕС України.

Випробування пройшли успішно, про що було складено відповідний протокол із зазначенням усіх виконаних робіт, а відтак – і оформлено детальний звіт.

Інна ГОНЧАР, фахівець зі зв’язків з громадськістю Дністровської ГАЕС

Фото: Руслан Волошин