Головна » План заходів з нагоди з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

План заходів з нагоди з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

7 травня 2018 в 16:38 Переглядів: 135

      8–9 травня у місті Новодністровську, як і по всій Україні, відбудуться заходи з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

      Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна.

      Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації.   

      Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.

      Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона є запорукою неминучості нашої Перемоги сьогодні.

      Цього року, як і в попередні роки, у нашому місті на офіційних заходах буде вжито європейську та українську  символіку пам’яті полеглих у війні – червоний мак, як знак пам’яті про тих, хто боронив і боронить нашу землю, хто віддав своє життя за наше майбутнє.

     Оргкомітет з питань проведення культурно-масових заходів закликає керівників підрозділів, організацій та установ міста, небайдужу громадськість міста організуватись  та долучитися до ідеї одягти 9 травня квітку маку і передбачити у вінках для покладання до Стели визволителям квіти маку, символу закінчення Другої світової, віддаючи шану героям і пам’ять усім жертвам війни та взяти участь в урочистих заходах 8–9 травня 2018 року.

      8 травня:

      1. 16:00 на міському стадіоні відбудеться показовий виступ команд навчальних закладів загальної середньої освіти міста під керівництвом відділу гуманітарної політики під назвою «Сокіл Джура».

      2. Всеукраїнська мистецька акція «Перша хвилина миру» запрошуємо разом усією громадою на честь пам'яті та єднання хвилиною мовчання пом’янути всіх загиблих та о 23.01 запалити в оселях вогонь миру.

     9 травня:

  1. Формування колони – (площа перед Управлінням будівництва) – з 9:15 до 9:40.
  2. Урочиста хода працівників підприємств, організацій, установ та жителів міста – 9:40 – 10:00.
  3. Мітинг – реквієм, урочиста концертна програма за організації відділу культури – (Стела визволителям) – 10:00 – 12:00.

З повагою – оргкомітет