Головна » Одні з кращих музичних ерудитів – наші!

Одні з кращих музичних ерудитів – наші!

30 березня 2018 в 14:32 Переглядів: 259

21 березня у Чернівецьких музичних школах № 1 і № 2 відбулася обласна теоретична олімпіада з музичної літератури «Музичний ерудит», в якій взяло участь 100 конкурсантів із 35 музичних шкіл області (56 учнів 5 класу і 44 учні 7-го).

Учні повинні були дати відповіді на анкетні запитання за творчістю О. Бородіна, М. Мусоргського, М. Римського-Корсакова, П. Чайковського, М. Лисенка, К. Стеценка, Я. Степового та М. Леонтовича. А також написати музичну вікторину за творами цих композиторів. Найбільша кількість балів, яка передбачена цим конкурсом, – 24.

Новодністровська музична школа укотре продемонструвала високий рівень, представивши до цих творчих перегонів трьох вихованців: п’ятикласника Олександра Янкевича та учениць 7 класу Дарію Лавренюк і Катерину Грищук, яких підготувала до участі старший викладач Олена Павлівна Крайчак. Надзвичайно приємно, що наші учні були одними із кращих! Олександр Янкевич отримав 24 бали і, відповідно, посів І місце, Дарія Лавренюк завоювала 23,5 бали і теж удостоїлася І місця, Катерина Грищук, діставши 22,5 бали, здобула ІІ місце.

Ми пишаємося здобутками і радо вітаємо наших здібних вихованців-переможців та їхнього талановитого викладача та від душі бажаємо міцного здоров'я і творчих здобутків! Хай із легкістю вам підкоряються все нові й нові зоряно-музичні висоти!

Наталія Мельник, директор Новодністровської музичної школи