Головна » Новодністровські веслувальники виборюють призові місця

Новодністровські веслувальники виборюють призові місця

11 травня 2018 в 16:48 Переглядів: 443

У квітні у місті Вінниця відбулись відкриті змагання з веслування на байдарках і каное «Кубок Вінницької області». Це – перші змагання сезону 2018 року, які є відбором для чемпіонату України.

Зважаючи на те, що кубок відкритий, то дозволяється приїжджати командам із інших областей. Ми скористалися цим моментом і повезли чотирьох юніорів: двох чемпіонів України 2017 року, кандидатів у майстри спорту – Дмитра Болгарського і Миколу Мельника та двох спортсменів старшого юнацького віку, яким дозволяється виступати у цих змаганнях – Романа Горенчука та Романа Злого.

За результатами змагань у байдарці-одиночці на дистанції 1 000 м Микола Мельник посів ІІ місце і на дистанції 500 м ІІІ місце виборов Дмитро Болгарський.

Також у байдарках-двійках дозволяється робити змішаний склад (із різних областей), тому ми використали і цей момент і зробили два човна. Так триває підготовка до кубку і чемпіонату України, де ми також плануємо виставити з вінничанами четвірку.

На дистанції 1 000 м в одному човні зі спортсменом із Вінниці Микола Мельник здобув І місце, а змішаний екіпаж Дмитра Болгарського посів ІІ місце.

На дистанції 500 м Микола Мельник із вінничанином вибороли ІІ місце, а Дмитро Болгарський зі спортсменом із Вінниці – ІІІ місце.

Це один із перших етапів підготовки до чемпіонату України серед юніорів. Плануємо виступати змішаним складом як у байдарках-двійках, так і у четвірках, аби поборотися за призові місця.

Приємно було побачити, що наші спортсмени виглядали дуже гарно на фоні спортсменів Вінницької області. Річ у тім, що вінницька команда у зимовий час тренується на зборах: вони виїжджають у різні міста, де є тепла вода, і там набувають досвіду, також виїжджають у гори на лижі. Тобто ця команда півроку працювала на зборах. Ми працювали тільки вдома, у Новодністровську, тому і приємно, що результати, яких ми змогли досягнути навіть у домашніх умовах, – достойні.

Хочемо зазначити, що виїзд на змагання профінансував відділ молоді та спорту Новодністровської міської ради (начальник відділу Тетяна Зубець), за що від нас – величезна вдячність.