Головна » «...про закриття проходів з фасадного та тильного входів» (фото - оновлено)

«...про закриття проходів з фасадного та тильного входів» (фото - оновлено)

14 травня 2018 в 15:34 Переглядів: 1232

Як повідомлялось раніше, 2 травня працівники адміністративної будівлі «Енергопром» не змогли пройти на робочі місця через те, що, власник холу на першому поверсі Леонід Борисяк прибрав парадний та зачинив тильний вхід, через який можна було б потрапити на перший поверх будівлі.

Натепер проблему вирішено частково – запасний вхід було розблоковано.

Стало відомо, що власник розіслав попередження про ремонт приміщення на першому поверсі керівникам розташованих у адмінбудівлі підприємств, вказавши, що «З метою забезпечення безпеки працівників Вашої організації прошу повідомити співробітників ПрАТ «Дністровська ГЕС» (ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС») про закриття проходів з фасадного та тильного входів в дане приміщення з 28 квітня 2018 року».

Також, на тому місці, де був вхід, з’явилось оголошення: «У нас ремонт. Вхід на ІІ, ІІІ, ІV поверхи з боку «Укртелекому»». Усередині доступ на перший поверх зі сходів також було заблоковано.

Так доступ до чотириповерхової будівлі та її кабінетів був тільки з одного краю коридорами 60 м завдовжки. На жаль, це не відповідає ніяким вимогам безпеки, адже у випадку виникнення певної надзвичайної ситуації люди могли б бути відрізаними від єдиного виходу. Саме тому директор філії «Дністровська ГЕС» В’ячеслав Клим не дозволив своїм працівникам увійти до будівлі.

Подібна ситуація вже мала місце у 2014 році, коли у вестибюлі на першому поверсі проводились будівельні роботи. Тоді директор філії «Дністровська ГЕС» Володимир Шевчук звертався до міського голови Володимира Мельника з проханням вжити заходів «для врегулювання висвітленого питання в межах правового поля» оскільки «на першому поверсі у вестибюлі проводяться будівельні роботи, наслідком чого буде перешкоджання працівникам 2–4 поверхів проходити через площі загального користування (як це передбачено проектною документацією) на свої робочі місця».

У 2017 році Леонід Борисяк виграв судову справу за позовом ПрАТ «Укргідроенерго» «про усунення перешкод у користуванні майном», тому що «сторони не заперечували відсутність перешкод у доступі до будівлі через приміщення відповідача з моменту відкриття провадження у справі».

Також Л. М. Борисяк звертався до ПрАТ «Укргідроенерго» з пропозіцією викупити частину «нежитлового приміщення», необхідну для облаштування безперешкодного проходу через парадний та тильний входи.

Наразі Леонід Борисяк є вже третім за чергою власником майна. Вочевидь, колись мав місце хибний правочин, у результаті якого майно, яке мало б бути площею загального користування, перейшло у власність до одного конкретного господаря.

Також неодноразово довелось почути думку людей про те, що блокування входу має політичний характер і є намаганням зпровокувати енергетиків перенести офіс ближче до Дністровської ГЕС на землі Ожевської сільської ради, що приведе до суттєвої втрати надходжень до бюджету Новодністровська, оскільки податки сплачуються за місцем реєстрації.

Натепер доступ до приміщень здійснюється через «чорний» вхід на перший поверх та боковий вхід на 2-ий та 3-ій поверхи. Як події розгортатимуться надалі – покаже час.

На фото: працівники очікують вирішення ситуації біля адмінбудівлі

Фоторопертаж - Ігор Лалак