Головна » ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! Чернівецька обласна державна адміністрація повідомляє про погіршення погодних умов на території області!

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! Чернівецька обласна державна адміністрація повідомляє про погіршення погодних умов на території області!

8 лютого 2018 в 16:06 Переглядів: 563

За даними УкрГідрометцентру, внаслідок впливу активного циклону на Буковині очікуються складні погодні умови. Вдень в Чернівецькій області: сильний сніг (приріст снігового покриву 8-10 см), місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

Протягом 9 лютого в Чернівецькій області сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовина (приріст снігового покриву 10-20 см), на дорогах ожеледиця.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, роботи електричних мереж, комунального господарства.

Закликаємо громадян без потреби не залишати свої домівки та обмежити пересування на власному автотранспорті. З метою уникнення травматизму на дорогах та недопущення дорожньо-транспортних пригод, просимо водіїв обирати безпечну швидкість руху, уникати небезпечних маневрів на дорозі, а власників підприємств, установ, організацій обмежити рух великовантажних габаритних транспортних засобів територією Чернівецької області.

Прес-служба Новодністровської міської ради.