Головна » Фоторепортажі » Як нардеп Максим Бурбак працює із виборцями

Як нардеп Максим Бурбак працює із виборцями

5 лютого 2017 в 15:44 Переглядів: 991

26 січня депутат Верховної Ради Максим Бурбак провів у Новодністровську особистий прийом громадян. Багато мешканців прилеглих сіл, передусім учасників Новодністровської ОТГ, зверталися до нардепа щодо саботажу оформлення та виплати субсидій Управлінням соцзахисту Сокирянської РДА. Реакцією Максима Бурбака на численні скарги виборців із цього приводу стало звернення 1 лютого до СБУ та Генеральної прокуратури з вимогою перевірити факти зумисного зриву районними чиновниками Управління соцзахисту Сокирянської РДА процесу нарахування субсидій громадянам, які відкрито та публічно підтримали реформу децентралізації та добровільне об’єднання територіальних громад у межах Сокирянського району.
Також на особистому прийомі у нардепа піднімалися питання щодо необхідності зміни підходу до виділення коштів ПАТ «Укргідроенерго» на соціальну сферу міста, які традиційно надходять на рахунки міської ради наприкінці року, коли вже немає можливості їх освоювати, особливо зважаючи на проведення довготривалих тендерних процедур. Окрім того, було зареєстровано багато звернень до депутата-мажоритарника щодо виділення матеріальної допомоги на лікування.
Клопотали новодністровці перед депутатом Верховної Ради вплинути на депутатський корпус Новодністровська щодо розподілу земельних ділянок під житлову забудову. Утім дефіцит вільних земельних наділів наразі не дозволяє міській владі надати ділянки під житлове будівництво громадянам Новодністровська, які перебувають у черзі на виділення землі на загальних підставах. Тож, зайшовши на сесію Новодністровської міськради, яка тривала цього ж дня в кабінеті міського голови, Максим Бурбак закликав депутатський корпус до максимальної прозорості та відкритості питання розподілу земельних ділянок, а також посилити роботу із виборцями.
У свою чергу, новодністровські обранці задавали питання про найближчу перспективу Новодністровської міської ОТГ, про гальмування процесу децентралізації Верховною Радою. Максим Юрійович пообіцяв всебічне сприяння у вирішенні цього питання та запевнив, що у перший же тиждень пленарної роботи (з 7 лютого) парламентарі підтримають необхідні законопроекти, аби не було перешкод для призначення перших виборів у Новодністровській міській ОТГ та інших громадах, утворених із центром у місті обласного значення або ж на межі районів. Мешканців міста, яких традиційно було чимало на засіданні сесії, Максим Бурбак закликав відповідально ставитися до обрання місцевої влади, адже останні вибори, які відбулися у грудні в новоутворених ОТГ, засвідчили надзвичайно низьку явку – близько 30 %.
P. S. Висвітлення в обласних ЗМІ проведеного 26 січня у Новодністровську особистого прийому громадян паном Бурбаком мало досить оригінальний характер. Левова частка репортажу телеканалу ТВА була про звернення сільських жителів щодо роботи Сокирянського управління соцзахисту, рішень сільрад в земельній сфері, але чомусь винними у ситуації, що там склалась, журналісти і нардеп зробили депутатів міста енергетиків. Разом із тим, компетенцією саме Верховної ради є прийняття законів, які б надали легітимну можливість місцевим радам виділяти земельні ділянки на пільгових умовах таким категоріям осіб як почесні донори чи іншим громадянам, про що Максим Юрійович мав би знати. Тим не менш, це не завадило на найбільш популярному обласному інформаційному веб-порталі www.bukinfo.com.ua розмістити матеріал під заголовком «Бездіяльність депутатів Новодністровської міської ради веде людей до приймальні народних обранців». Утім уважні читачі вищевказаної публікації у коментарях влучно назвали її «вінегретом», а саму подію «поверхневим нальотом нардепів та журналістів».
Анастасія Жалюк