Головна » Фоторепортажі » «Відкривай Україну» – покращуй Новодністровськ!

«Відкривай Україну» – покращуй Новодністровськ!

2 червня 2017 в 19:55 Переглядів: 2381

Уже досить довгий час мешканці Новодністровська з цікавістю спостерігають за змінами, які відбуваються у місті. Найпомітніші перевтілення відбулися зі сторони лісу біля ЗОШ ІІ–ІІІ ступенів, де з кожним днем все гарніше стає нове диво та гордість міста – новостворена Алея кохання. Можна справді пишатися невтомністю школярів ЗОШ, які (не без допомоги дорослих) змогли втілити у життя такий масштабний проект.
У середу, 24 травня, новодністровці почали споглядати ще одну нову цікавинку нашого міста – арт-об’єкт «Я люблю Новодністровськ», який спільними зусиллями облаштовували працівники підприємств. Цей проект, у рамках конкурсу «Відкривай Україну», задумала та реалізувала команда гімназії.
У п'ятницю, 2 червня, відбулося офіційне урочисте відкриття нових міських арт-об'єктів.
А вже 3 червня у Чернівцях стартує обласний етап конкурсу, де школярі презентуватимуть результати своїх зусиль. Зважаючи на обсяги виконаної роботи, новодністровська команда має дуже великі шанси вибороти перші місця.
Побажаємо їм успіхів та прихильності журі! Для нас ви – вже переможці, тепер лише доведіть це на вищому обласному рівні!

Докладніше читайте згодом.

Репортаж Ірини ШУНДРІЙ