Головна » Фоторепортажі » Не_Фанфикшн » З нагоди Дня народження рідної Української держави

З нагоди Дня народження рідної Української держави

24 серпня 2015 в 17:17 Переглядів: 4963

Новодністровську юні та досвідчені спортсмени змагалися у спритності, силі та волі до перемоги. Велопробіги з державною символікою захопили спочатку малечу, а згодом старші учасники у кількох етапах виборювали першість - диплом і подарунок за найкращий результат отримав Стас Столока.

А тим часом на міському стадіоні збиралося все більше прихильників і вболівальників трьох команд, які розпочали боротьбу у "Богатирських іграх". Упродовж двох годин ми всі спостерігали за сильними чоловіками Дністровських ГЕС та ГАЕС і тих, хто тренується у спортивно-патріотичному клубу "Отаман" і представляли ГО "Народна сила".

У результаті журі підбило підсумки, за якими перемогла дружня воля до перемоги, тож команди отримали грамоти від організаторів, які вручив міський голова В. Мельник, а перехідний кубок вирішено залишити до натупних ігор. Особливим хвилюючим і зворушливим моментом було рішення усіх учасників передати отримані грошові премії на потреби захисників, що боронять наш край в АТО. Щирими оплесками новодністровці вітали присутніх на іграх мужніх захисників, що повернулися додому із буремного сходу, а голова ГО "Народна сила" М.Данилюк подякував за внесок спорстменів та гідний приклад.

Репортаж Інни Гончар та Вадима Ревуцького