Головна » Фоторепортажі » Не_Фанфикшн » Відкритий турнір із шахів – перша ластівка у відновленні роботи міського центру «Спорт для всіх»

Відкритий турнір із шахів – перша ластівка у відновленні роботи міського центру «Спорт для всіх»

7 грудня 2015 в 11:49 Переглядів: 1168

Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» після значної перерви відновив діяльність. Протягом тривалого часу керівництво центру постійно змінювалось, що ускладнювало проведення ефективної роботи. Нагадаємо, що МЦФЗН «Спорт для всіх» функціонує при відділі гуманітарної політики Новодністровської міської ради. Основною метою його діяльності є популяризація спорту, активного відпочинку та здорового способу життя серед усіх верств населення. Також Центр опікується спортивними секціями Новодністровська, зокрема з волейболу, футболу, шахів.
Плани міського Центру далекоглядні. Першочергово на меті – відкриття секції з аеробіки та фітнесу для жіночої половини городян, організація найближчим часом секції з настільного тенісу, гуртка шахів для дітей.
А у неділю, 29 листопада, МЦФЗН «Спорт для всіх» у приміщенні ЗНЗ ІІ-ІІІ ст. провів відкритий турнір із шахів. Можна зробити висновок, що початок у відновленні роботи Центру був вдалим, адже на запрошення взяти участь у змаганнях відгукнулися близько 18 аматорів шахового спорту.
За планом змагання мали проводитися окремо у двох групах: шахи – серед дорослих, шашки – серед дітей. Але молодші учасники висловили бажання ускладнити собі програму, тому також змагалися у шахах.
Переможець у молодшій віковій групі визначився досить швидко, ним став Владислав Гринь, який переміг у 100 % зустрічей. Друге та третє місце посіли відповідно Артем Ткачук та Ілля Боваровський. Усі учасники отримали дипломи від Центру, а головний переможець – приз.
Дорослі спортсмени змагалися протягом цілого дня, завершивши, коли на дворі вже давно стемніло. До останнього велася запекла боротьба за 1 місце. При рівній кількості балів, з перевагою за особистою зустріччю переміг Микола Маковійчук, залишивши на 2 місці Володимира Мигаленюка. З мінімальним відривом 3 місце здобув Михайло Васютинський. Призери були нагороджені дипломами, а головний переможець отримав приз від МФЦЗН «Спорт для всіх».
Дякуємо за участь усім спортсменам! Маємо надію, що ці змагання стануть першою ластівкою у активній діяльності Центру.
А охочі відвідувати секцію шахів можуть приєднатися до любителів цього виду спорту під час тренувань, які організовано у приміщенні Центру (ЗНЗ ІІ-ІІІ ст.). Графік тренувань: п’ятниця 17.00-20.00, субота та неділя: 14.00-18.00 Заняття безкоштовні.
Ірина ШУНДРІЙ