Головна » Фоторепортажі » Не_Фанфикшн » Урочисті миті: Новодністровськ святковий

Урочисті миті: Новодністровськ святковий

25 серпня 2015 в 13:55 Переглядів: 4818

23 серпня Новодністровськ долучився до загальнонаціонального марафону з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

На центральній алеї біля урочистого місця із державною символікою зібралися городяни, для кого ці дати – не просто святкова відмітка у календарі, а хто направду відчуває себе часткою української історії, тож звуки Гімну України у яскравому жовтоблакитті пропускали крізь віддане серце.

Почесними гостями ранкового свята стали наші дорогі захисники, що боронили Батьківщину на сході в зоні АТО, – учасникам бойових дій, що волею невблаганної й кровопролитної новітньої історії прийняли естафету від фронтовиків Другої світової та воїнів-афганців, адресували найщиріші оплески й низькоуклінні слова вдячності за те, що серед відданих українських синів вони боронили наші мирні світанки на згорьованому сході.

Кожне слово, кожна пісня линули крізь душу із вірою у мирне майбуття задля розквіту України та щастя наших дітей і онуків! А справжнім неймовірно світлим і по-дитячому радісним символом цього дня був маленький син учасника АТО Андрія Лукіна, що вітав цієї днини представників громади з державними святами і підіймав державний прапор на святкуванні разом із міським головою. Тимофійчик Лукін щасливо посміхався, радо бігаючи увесь час від мами до тата з державною символікою в руках, зворушуючи кожного з нас, даруючи незабутні миттєвості любові до рідної землі.

Та все ж тремтіли розтривожені свічі, коли скорботної миті новодністровці поминали хвилиною мовчання героїв Небесної Сотні та усіх відданих синів України, хто поліг на полі бою, захищаючи її незалежність… Найкращим учням міських закладів було довірено покласти квіти пам’яті біля стенда, присвяченого героям Майдану.

Про появу синьо-жовтого стягу в історії української державності та з привітальним словом до городян звернувся міський голова Володимир Мельник, висловивши глибоку шану землякам-учасникам АТО та усім новодністровцям, хто підтримував наших захисників та продовжує цю добру справу і коштами, і усім необхідним. Із глибокою упевненістю у мирному українському завтра Володимир Петрович побажав кожній родині божої ласки під чистими й безхмарними небесами прабатьківської землі.

Історія багатостраждальної нашої Батьківщини, коротко, але влучно окреслена ведучими Анастасією Скутельник та Андрієм Боднарем, змусила усіх, кого об’єднали державні урочистості, вкотре зважити свою особисту причетність та значущість в обпаленому вкраїнському сьогоденні та розвитку і становленні рідного міста заради щасливого майбуття наших нащадків.

Злітали в чисті небеса жовто-блакитні кульки, а піднесено-урочистий настрій ранкової днини 23 серпня учасники свята зберегли у своїх серцях, аби поділитися згодом із родинами. А чимало фотооб’єктивів фіксували на згадку незабутні моменти дружніх обіймів з нашими земляками-воїнами АТО, котрі обов’язково фотографувались зі своїм бойовим оберегом – державним прапором України, на якому залишились щирі побажання побратимів і наше горде: «Слава Україні! Героям слава!».

Інна Гончар

Фото Вадима Ревуцького