Головна » Фоторепортажі » Не_Фанфикшн » Щоб у домі - повна чаша! Щоб цвіла родина ваша! Щоб у житті було все гарно, щоб не сумували марно!

Щоб у домі - повна чаша! Щоб цвіла родина ваша! Щоб у житті було все гарно, щоб не сумували марно!

8 січня 2016 в 14:26 Переглядів: 1676

Очікування свята завжди дарує найперші його дотики і світлі усмішки у затамуванні подиху та зам-ріяності найзаповітніших думок… А коли хтось адресує щирі побажання, щедро зігріті добрим словом та зворушливою піснею, неодмінно віриться у чарівні зміни та мрії, що дивом перетворившись у реальність, заяскравлять долю щастям. А вже коли це все – напередодні осяйної Новорічно-Різдвяної пори, і взагалі перехоплює подих…
Саме такі відчуття подарували колективам 15 новодністровських організацій та підприємств 29 грудня учасники віншувальної групи БНТД «Молодіжний», котрі своєю вітальною програмою мимоволі відкрили незриму завісу довгоочікуваних свят. І що би там не казали, як би важко не фінішував робочий ритм наприкінці року, поява на порозі Діда Мороза і Снігуроньки у щемних калинових переливах та в голосах веселих музик якось ураз струшувала з єства увесь цілорічний пил проблем, негараздів та турбот, обнадійливо зігріваючи по-дитячому радісними обіймами добра. Керівник творчої групи, як і народного аматорського хору «Калина», Антоніна Андріївна Камбур укотре зуміла об’єднати залюблених у пісню та українську обрядовість новодністровців. А вже усі разом віншувальники обдаровували земляків усілякими гараздами та побажаннями достатку й радості, родинного затишку й упевненості у щасливому майбутті й неодмінно під мирним небом рідної землі.

Инна Гончар