Головна » Фоторепортажі » Не_Фанфикшн » Операційний блок міської лікарні оновлено

Операційний блок міської лікарні оновлено

1 грудня 2015 в 12:06 Переглядів: 1766

Матеріально-технічне забезпечення бюджетних установ, як відомо, справа непроста, хоч і дуже важлива, особливо у медичній галузі. Тому підтримка спонсорів і меценатів суттєво покращує умови для хворих і лікарів. Як саме і що змінилось віднедавна у операційному блоці Новодністровської міської лікарні, ми поцікавились у ортопеда-травматолога Миколи Вікторовича Кримняка:
- Кабінет уже давно потребував капітального ремонту. Я звернувся по допомогу до директора ТОВ «Дністер–СГЕМ» Геннадія Борисовича Ступакова. Він відгукнувся та надав усі необхідні будівельні матеріали (плитку, шпатлівку, будівельні суміші, сантехніку та лампи освітлення). За нашими підрахунками, вартість такого ремонту коштує понад 60 тис. грн, не враховуючи оплату праці будівельників. Зараз кабінет світлий, охайний та дуже зручний як для роботи медперсоналу, так і для наших пацієнтів. Підвищилась стерильність, тому що завдяки ремонту, стало легше мити підлогу (а це відбувається 5–6 разів на день). Раніше на підлозі в деяких місцях була потріскана плитка, а у деяких її взагалі не було, що ускладнювало процес стерилізації приміщення, також стало легше мити дизрозчином стіни (це тричі на тиждень). Пацієнти, які приходять до нас (більшість з них пам’ятають кабінет до ремонту) приємно здивовані красою та охайністю кабінету. Багато хто цікавиться, ким саме та за які кошти все це зроблено.
Завдяки адміністрації лікарні придбали новий стерилізатор, плануємо купити новий операційний стіл та тумбочки інші необхідні речі, щоб все відповідало теперішнім нормативам і СЕС до нас не мала зауважень. А коли все чисто, акуратно і охайно, то приємно не тільки лікарям, а й пацієнтам.
Також у кабінеті є лампа, яка дезінфікує повітря, тому що стерильність у такому приміщенні має бути на першому місці.
Як зазначив лікар-хірург Анатолій Андрійович Репніцький, господинею цього кабінету є операційна медсестра Ольга Іванівна Боднар. Це завдяки їй проводяться всі процедури з догляду та утримання в належному стані операційного блоку. Також вона здійснює усі записи в журналах стосовно дезінфекцій операційних інструментів і саму дезінфекцію кабінету, повітря та усіх медичних приладів. А в цьому їй допомагає медсестра хірургічного відділення Галина Петрівна Рожко.
Цей невеликий колектив щиро дякує Геннадію Борисовичу Ступакову за допомогу у проведенні ремонту, за чуйність, людяність та безкорисливість. А усім жителям нашого міста бажає якнайменше звертатись у лікарню. Здоров’я усім!
Вадим РЕВУЦЬКИЙ