Головна » Фоторепортажі » Не_Фанфикшн » Новорічна феєрія у Будинку дитячої творчості

Новорічна феєрія у Будинку дитячої творчості

18 січня 2016 в 12:05 Переглядів: 1784

Радісним гомоном наповнився Будинок дитячої творчості у святковий січневий день. Індіанці та мавпочки, киці та мишенята, левенята та курчатка, русалоньки та відьми – яких тільки не було казкових героїв! Чарівне кольорове розмаїття образів та костюмів захоплювало подих! Виконуючи ролі казкових героїв, подарували дітям справжню феєрію новорічного дива Олена Скутельник, Рома Паращук, Оксана Білоконь, Олена Трофанюк, Володимир Сьомик, Валерій Буга та Богдана Кирилюк. Колектив Будинку творчості та особисто директор Наталія Глушко висловлює вдячність спонсорам за солодкі смаколики: за виділені кошти – Григорію Шелудьку, за допомогу у придбанні подарунків – Олегу Мандебурі.
До слова, святкове дійство відбулося з легкої руки керівника літературної студії Світлани Долинної. Саме вона зі своїми вихованцями підготували сценарій та організували цей чудовий захід.
Радісні та усміхнені покидали залу дітки. Тож можна сміливо стверджувати – свято вдалося! Чекаємо Діда Мороза зі своїми помічниками у наступному році, який, сподіваємось принесе довгоочікуваний мир та буде багатий на дитячі посмішки і творче зростання.

Репортаж Ірини Шундрій

Більш детально про про Новорічну феєрію у Будинку дитячої творчості читайте у "Нашій газеті. Новодністровськ" №2 від 13 січня 2016 р.