Головна » Фоторепортажі » Не_Фанфикшн » Новодністровському Територіальному центру – 10 років!

Новодністровському Територіальному центру – 10 років!

30 січня 2016 в 6:04 Переглядів: 1543

10 років тому у Новодністровську вперше почав свою історію Територіальний центр, який став довгоочікуваним і таким необхідним острівцем надії для тих, кого життя з різних причин обділило здоров’ям, належною увагою рідних та іноді й силами та можливостями відчувати обійми цього світу.

Зі щирими побажаннями наснаги і здійс-нення усіх задумів, втіленням мрій та відданості своїй справі усім працівникам і тим, заради кого вони щоразу переступають поріг Терцентру, ведучі Олена Богуцька та Раїса Коломієць привітали іменинників зі сцени святкової зали музичної школи 22 січня. А далі, слово за словом, гортали сторінки історії, як день за днем упродовж десяти років професіонали своєї справи у щоденній, можливо, і не завжди помітній, праці підтримували і допомагали інвалідам, одиноким, немічним та знедоленим у старості жителям нашого міста, додаючи впевненості у завтрашньому дні.

Зі щирими поздоровленнями на ювілейну сцену вийшла нинішній директор Терцентру Марія Василівна Бурлака, котра передусім подякувала за добре серце і чуйність тим, хто починав і розвивав цю важливу для людей галузь у нашому місті та внесок у розвиток соціальної сфери, а також із приємністю вручила грамоти Новодністровської міської ради за багаторічну сумлінну працю та відданість дітям і людям з особливими потребами та життєвими обставинами працівникам установи Людмилі Михайлівні Єрьоменко, Зінаїді Петрівні Коваль, Любові Іванівні Молошаг, Ганні Петрівні Рутковецькій, Людмилі Володимирівні Даскальчук.

Історія Терцентру, як і будь-якої установи для людей, неодмінно пишеться крізь їхні непрості долі та душевними рядками спеціалістів своєї справи. Зі щирими вітаннями до іменинників звернулася директор міського історичного музею Галина Олександрівна Разгонюк, яка на час народження закладу була заступником міського голови із гуманітарних питань і активно відстоювала ініціативу на рівні області, і щиро вклонилася та подякувала кожному фахівцю, що відчувають серцем і душею проблеми ближніх, за допомогу нужденним, таке важливе спілкування і подаровані сили до життя. Гостя пригадала, як у форматі делегованих повноважень у відповідь на звернення городян та громадських організацій Новодністровська міська рада 10 років тому на базі Спорткомплексу створила такий Територіальний центр, вивчаючи досвід найближчих сусідів, зокрема і те, що практично першим розпорядженням міського голови було призначення виконуючою обов’язки директора Терцентру Євгенії Семенівни Батракової.

Саме вона вийшла до вітального слова із неабияким хвилюванням, адже, пригадуючи пропозицію очолити новостворену установу, мимоволі повернулася у той далекий 2006 рік, коли довелося вчитися всьому і особливо – багато працювати з документами, хоча левову частку взяли тоді на себе в. о. міського голови Орися Костянтинівна Шпирка та її заступник Галина Олександрівна Разгонюк. І тільки з роками, як зауважувала Євгенія Семенівна, з огляду на власні якісь причини та стикнувшись віч-на-віч із чиїмось болем, стає зрозумілим, як же важливо, коли громада має подібну установу соціального спрямування. Із найкращими побажаннями перший директор щиро подякувала відданим працівникам, привітала колег із ювілеєм, сподіваючись на нові гарні зустрічі.

Найкращих слів добирали ведучі упродовж святкового родинного стрічання, розповідаючи про кожне відділення і їхніх працівників, про керівництво, що намагаються дарувати своїм підопічним добро і затишок, комфорт і радість, а головне – надію та волю до життя.

Відрадно, що уже традиційно добрі справи у нашому місті підтримують профспілки енергетиків: на ювілейні урочистості із вдячністю за професіоналізм та любов до ближнього, побажаннями миру та благополуччя і подарунком для діток із особливими потребами завітали голови профкомів ГАЕС та ГЕС–1 Людмила Петрівна Маниляк та Георгій Григорович Карп і голова Чернівецької обласної профспілки працівників енергетики Марія Іванівна Омельчишена.

Насамкінець директор Терцентру Марія Василівна Бурлака щиро подякувала усім гостям та особливо своєму надійному тилу – колективу, що втілює усі плани, забезпечуючи гідне обслуговування новодністровцям, що так потребують уваги, спілкування, допомоги і співчуття.

А святкового настрою іменинникам упродовж зустрічі додавали наші чарівні й завжди активні «Співучі бабусі» під керівництвом Валентини Іванівни Федишиної.

Вадим РЕВУЦЬКИЙ