Головна » Фоторепортажі » Не_Фанфикшн » Філія "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" - активний учасник Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя»

Філія "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" - активний учасник Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя»

16 грудня 2015 в 14:15 Переглядів: 1164

Направду милим має бути серце, багате та щедре на людяність, добро і любов до ближнього, а особливо, коли це стосується нужденного і хворого… Укотре цими днями ми не просто підбиваємо підсумки Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя», а, навіть не здогадуючись, вивіряємо себе на справжність, простягаючи руку допомоги тим, кого доля випробовує на міцність… Та найбільше зворушують зустрічі з цими людьми, даруючи нам, начебто і здоровим, яскравий приклад життєлюбства і віри, сили духу і наполегливості, вдячності за найменший успіх і новий світанок, а головне – шанс хоча б на мить зіставити свої такі дріб’язкові невдоволення та біди, забаганки і можливості! Персонал Дністровської ГАЕС традиційно долучився до благодійництва, зібравши 18 000 грн. Представники колективу організували адресну допомогу та солодощі напередодні свят для новодністровців із особливими потребами Владика Сливки, Марійки Кос, Юлії Шиян та важко хворої Ніки Грами загальною сумою 7 тис. грн. Крім того, для Хотинської школи-інтернату було придбано та передано для їхніх господарських потреб бензопилу та солодощі для дітей на суму 6 000 грн. А також перераховано на рахунок Новодністровського територіального центру у загальноміську скарбничку до Всеукраїнської благодійній акції «Милосердя» 5 000 грн. Та все ж, прокидаючись щоранку і маючи щастя бачити цей світ, чути його голоси, йти своєю життєвою дорогою і поринати у безкінечні турботи, наважуймося хоч іноді заглядати у вічі ближньому і не проходити повз чийсь біль, а іноді й розпач.


Як часто ми шукаємо рятівну силу в молитвах, у друзях, у мудрих книжках та природі, навіть не здогадуючись, що світлими променями якоїсь дивної і незнаної досі істини можуть бути… дитячі очі, здатні перевернути умить і твій світ, і його сприйняття, й усю твою життєву правду!..
180 таких пар вдивлялися кожен по-своєму чи то з захопленням, чи з цікавістю залежно від віку та щирої відвертості моменту у незнайомих гостей, до яких запросив усіх вийти на невеличку лінійку директор. І все би нічого, та от гості ті хвилювалися чи не найбільше, бо знали, що за отими дитячими оченятами – сотні аркушів, списаних, на жаль, не зовсім привітною та щедрою долею. Кілька хвилин непростого, але щирого знайомства, а дорослі жінки і чоловіки встигли прочитати й відчути у поглядах зовсім маленьких дівчаток і хлоп’ят і з підготовчого класу, і у спростережливо-зосереджених очах більш дорослих і найстарших вихованців відлуння сирітського болю, печаль самотності при живих батьках і чимало усякої бувальщини, із якою потрапили вони до Хотинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 2.
Ось так невеличка делегація філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПАТ «Укргідроенерго» у благословенну днину Третьої пречистої потішила діток та педагогів закладу у рамках Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя»: віднині заготівля дров для опалення спальних приміщень йтиме набагато швидше завдяки подарованій бензопилі, а солодощі та фото нічної красуні ГАЕС будуть яскравою згадкою про небайдужих і щедрих людей. Так помітно тремтів голос голови первинної профспілкової організації станції Людмили Петрівни Маниляк, бо цього разу перед нею були особливі слухачі, для кого ця школа-інтернат волею долі стала другою домівкою, а вчителі та вихователі більшою мірою замінили рідних… У відповідь директор закладу Гнат Миколайович Дідич щиро дякував колективу філії, запрошуючи енергетиків бути надалі не тільки гостями і друзями, а гарною й доброю родиною для дітвори.
У щирих дитячих оплесках і вигуках «Дякуємо!» запам’ятовували мить фотоапарати, а тим часом уже із ґанку хтось із наймолодших все повторював і повторював на прощання: «До побачення! До побачення!» І вже потім, зворотньою дорогою у салоні нашого автомобіля чомусь ще довго та промовисто відлунювала тишею Третя пречиста…
Інна ГОНЧАР, фахівець зі зв’язків із громадськістю філії
«Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС»
Фото Руслана Волошина