Головна » Фоторепортажі » Не_Фанфикшн » ІV сесія Новодністровської міської ради

ІV сесія Новодністровської міської ради

15 січня 2016 в 7:55 Переглядів: 1874

Завершення 2015 року для депутатського корпусу Новодністровської міської ради VII скликання відбулося у напруженому робочому ритмі. Протягом грудня новодністровські народні обранці чотири рази збиралися на пленарних засіданнях. Завершальною була ІV сесія каденції, яка відбулася 29 грудня, на ній були присутніми 23-є із 26-ти депутатів.
Одним із перших депутати підтримали рішення «Про упорядкування структури та загальної чисельності виконавчих органів Новодністровської міської ради». 
Міська рада ухвалила рішення, згідно із яким було затверджено умови та початкову ціну продажу за конкурсом об’єкту комунальної власності нежитлового приміщення – № 6, буд. № 1 В, м-ну «Діброва», площею 29,6 м2 у сумі 79,96 тис. грн без ПДВ.
Рішенням «Про розгляд заяв щодо зменшення орендної плати за користування майном, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Новодністровськ» було надано пільгу (встановлено орендну плату за користування майном у розмірі однієї грн на 2016 рік ) низці установ та організацій Новодністровська. Продовжено дію на 2016 рік міської комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота», звільнено від сплати пайового внеску Церкву Покрови Пресвятої Богородиці тощо.
Левова частка засідання була присвячена розгляду депутатських запитів, частина яких окреслила найбільш болючі проблеми міста: узгодження меж Новодністровська із сусідніми громадами, судові справи щодо майна на міському ринку, використання соціальних коштів тощо. Більшість із них предметно розглядатимуться на наступній черговій сесії.
Довготривалим було обговорення інформації щодо передачі ДНЗ «Теремок» у комунальну власність Новодністровській міській раді. Робочій групі, створеній із представників громадськості, філії «Дністровська ГЕС» ПАТ «Укргідроенерго» та міської ради, було доручено повторно зустрітися, щоб зробити конкретні висновки з цього питання та належно їх оформити, аби депутати могли розглянути рішення про надання згоди на передачу ДНЗ «Теремок» на січневій сесії (читайте про це у наступному числі «НГ»).
Завершальним на засіданні був виступ члена виконавчого комітету, голови ГО «Біла фортеця» Павла Марценюка, який налаштував депутатський корпус на активну роботу для реалізації гарантованих державою пільг, зокрема виділення земельних ділянок учасникам АТО, кількість яких у місті суттєво збільшиться після їх демобілізації у березні поточного року.

Більш детально про ІV сесію Новодністровської міської ради читайте у "Нашій газеті. Новодністровськ" №2 від 13 січня 2016 р.