Головна

Білоусівка, Ожеве, Василівка та Ломачинці схвалили проект рішення про добровільне об'єднання в Новодністровську міську ОТГ

26.06.2016 Переглядів: 316

Черговий крок до утворення Новодністровської міської ОТГ зроблено – 26 червня у м. Новодністровськ та селах Білоусівка, Ожеве, Василівка та Ломачинці пройшли громадські слухання, на яких було обговорено та більшістю голосів схвалено проекти рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад» відповідних рад.

Новодністровці одноголосно висловились за підтримку проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

26.06.2016 Переглядів: 137

Громадські слухання щодо обговорення проекту рішення Новодністровської міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» зібрали активних і небайдужих мешканців міста. Відкрив слухання міський голова Анатолій Болдашев.

Затверджено Перелік послуг та об’єктів соціально-економічного розвитку Новодністровської ОТГ, що потребують першочергової державної та місцевої підтримки

25.06.2016 Переглядів: 137

23 червня відбулося третє засідання робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад у Новодністровську ОТГ, на якій над порядком денним працювало 38 осіб. Першим було розглянуто питання створення переліку об’єктів та послуг соціально-економічного розвитку населених пунктів, які потребують першочергової державної та місцевої підтримки

Народний депутат Максим Бурбак здійснив особистий прийом громадян у місті енергетиків

23.06.2016 Переглядів: 249

23 червня у Новодністровську провів особистий прийом громадян депутат Верховної Ради України Максим Бурбак. Окрім мешканців міста, із Максимом Юрійовичем також зустрілися депутати Новодністровської міської ради.

ДО УВАГИ НОВОДНІСТРОВЦІВ!

22.06.2016 Переглядів: 55

22 червня з 10.00 до 12.00 у Новодністровській міській раді вестиме особистий прийом громадян народний депутат України Максим Бурбак

Червневе засідання виконавчого комітету

22.06.2016 Переглядів: 146

8 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто низку важливих для громади міста питань. Зокрема були прийняті рішення щодо переміщення Будинку дитячої творчості та бібліотеки, про довгоочікуваний дозвіл підприємцям на розгортання бізнесу на прибережній зоні Дністра й організацію проведення етно-фестивалю «Дністер–ФЕСТ–2016», проведення якого запланованого на 9–10 липня.

Оголошення

22.06.2016 Переглядів: 111

Новодністровці вшанували пам’ять жертв війни в Україні

22.06.2016 Переглядів: 211

Нетлінна пам’ять зібрала небайдужих новодністровців – сивочолих наших земляків, чиї спомини і досі повертають у страхітливий ранок 22 червня 1941 року, а дитинство і юність обгоріли у полум’ї Другої світової війни; представників влади, підприємств та установ міста – усіх, хто прийшов до Пам’ятного знаку у день скорботи та 75-річчя початку окупації на Україні на мітинг-вшанування жертв тієї війни.

Екскурсія до «Сонячної долини» для дітей пільгової категорії

22.06.2016 Переглядів: 98

До Дня захисту дітей 1 червня служба у справах дітей Новодністровської міської ради спільно з НМЦСССДМ організувала екскурсію для дітей пільгової категорії у туристичний комплекс «Сонячна Долина», де малеча мала можливість покататися на електромобілях, катамаранах, пограти у боулінг, пройтися канатною доріжкою, подивитися на диких звірів, а також взяти участь у розвагах з аніматорами, де їм були вручені подарунки.

Дивовижними крилами надії

22.06.2016 Переглядів: 106

У торжестві православного свята Вознесіння Господнього, серед пишного зеленотрав’я природи, у замилуванні голосу душевних струн об’єдналися новодністровці щирим колом на зустріч надії й добра, пісні й слова, аби вигаптувати буденність сьогодення у яскраві кольори, що подарують незримі, але такі дивовижні КРИЛА НАДІЇ.