Головна » «В кожній дитині – таланту краплина»

«В кожній дитині – таланту краплина»

15 жовтня 2020 в 12:39 Переглядів: 7641

«Наповнимо музикою та веселкою наші серця» – під таким девізом було проведено Тиждень музики та образотворчого мистецтва в Новодністровському будинку дитячої творчості, який проходив з 28 вересня  по  2 жовтня 2020 року. 

  Формування та розвиток естетичних здібностей, тобто сприймати світ і творити за законами краси, – це дуже важлива складова формування людських якостей. Низка заходів тижня музики та образотворчого мистецтва   була направлена на створення зв’язку між внутрішнім світом людини та її оточенням. Основною метою було відкрити натхнення, познайомити з цікавими засобами мистецтва, пробудити уяву та фантазію вихованців, виховувати естетичний смак та патріотичні почуття. 

В рамках тижня 29.09.20р. Чайка О.В., керівник зразкового художнього колективу вокального гуртка «Промінь», провела тематичне заняття «Композитори мого міста», де діти змогли поглибити знання про людей, які внесли неоціненний вклад у розвиток музичного  мистецтва краю. Зокрема, ознайомилися з пісенною творчістю самодіяльних композиторів Мельник Галини Терентіївни, Даскальчука Анатолія Костянтиновича, Чабана Ігора Федоровича, а також Рожка Михайла Васильовича – члена Асоціації  композиторів-піснярів Національної Всеукраїнської музичної спілки.

         30 жовтня вихованцями гуртка було оформлено виставку дитячих робіт «Я малюю музику», адже малювання розвиває візуальне мислення, а також почуття краси і гармонії. Після перегляду виставки вихованці танцювального гуртка «Сузір’я», керівник Скутельник О.А., представили флешмоб «Танцювальний калейдоскоп», до якого долучилися вихованці інших гуртків.

         Коваль О.О., керівник гуртка «Образотворча студія», допомагає вихованцям розвивати візуальне мислення, а також почуття краси і гармонії. Діти малюють, копіюють малюнки, обводять і розфарбовують, ліплять, виконують аплікації, вони таким чином розбираються у навколишньому світі, а також розвивають уяву, адже вони малюють не лише предмети, які існують насправді, але і ті, що живуть тільки в їхній уяві. 29 вересня керівник гуртка організувала вихід на планер на тему «Осіннє листя».

         1 жовтня на гуртку «Образотворча студія» було проведено відкритий майстер-клас «Діорама» для вихованців та педпрацівників закладу. На гіпсовій заготовці, округлої форми, під чітким керівництвом Ольги Олегівни ми мали змогу виготовити своїми руками цікавий виріб – частиночку моря, можливо у когось океану, дехто свою роботу  спрямував на космічну фантазію.      Кожна робота  була  виконана  з такою любов’ю, що всі отримували тільки позитивні емоції.

   Заходи в рамках Тижня музики та образотворчого мистецтва  продемонстрували певну зацікавленість вихованців художньо-естетичним мистецтвом, добру роботу керівників гуртків.              

Наталія Глушко,

директор Новодністровського БДТ