Головна » Рідному місту – красу й благоустрій! (+фото)

Рідному місту – красу й благоустрій! (+фото)

2 вересня 2020 в 21:06 Переглядів: 305

Шлях до успіху відкритий для будь-кого, хто думає справжньо і креативно та діє професійно і якісно. І передусім – ДІЄ!
Саме так і зробили в нашому місті ті, хто реальними справами подарував з нагоди Дня Незалежності України Новодністровську часточку небайдужої душі у барвах свого натхнення і любові. Не чекали вказівок, не виправдовувались відсутністю коштів, не шукали легких шляхів, не оглядалися на когось, а просто одного дня стали і втілили кожен свій задум.
Так у нашому місті один за одним з’явилися привабливі як для відпочинку, так і для яскравих фотосесій місця.
Колектив Новодністровської міської ради, зокрема – відділу інвестицій та євроінтеграції на чолі з Христиною Філімонюк створив оригінальний сучасний куточок із різноманітними зеленими насадженнями на власноруч спроєктованій та облаштованій клумбі нижче магазину «Норма». Така ж невеличка, але дуже привітна з’явилася від власника Георгія Розлога поруч з магазином «Техно» (Ніна Кіселева).
Працівники БНТД «Молодіжний», залучивши Антоніну Бекір – авторку ідеї та дизайну, господарську групу відділу культури, колектив музичної школи та небайдужих, щирих жителів нашого міста, вдихнули у давно усім відомий танцювальний майданчик поряд із клубом барви літа, світла і позитиву та своєї небайдужої душі і творчості, вдало розмалювавши забуті стіни.
Микола Карпович Рудой – перший автор буковинського орнаменту та хвильок, що оздобив іще у 2015 році назву «Новодністровськ», з любов'ю до нашої громади оновив її вдруге.
Улюблені дітворою і всім давним давно знайомі фіксики та міньйони відтепер охоче запрошують до ЗДО «Теремок»: свій задум – художнє оформлення центрального входу у заклад – власноруч здійснив власник магазинів «Косметичка» та «Смаколик» Сергій Бойчук із допомогою місцевої художниці Ольги Коваль. А французький присмак із Єлисейських полів – копію Ейфелевої вежі – з вечірнім підсвічуванням подарувало Новодністровському «Бродвею» туристичне агентство «Кубера Мегатур».
Крім того, новодністровці та гості нашого міста щоразу помічають і радіють новинкам у благоустрої та сучасному і привабливому оздобленні прилеглої до закладів території власникам кав’ярні на Алеї (Анатолій Соловей), магазинів «Тірамісу» (Марина Цибульська) та «Артеміда» (Роман та Валентина Бабії).
Не будемо рахувати вкладені кошти, хоча це неабияк варте уваги і подяки; а спробуймо просто порівняти: до і після! Радує око і душу? Так! Додає настрою і дарує мимоволі привітну усмішку? Так! Тішить яскравим привітом рідне місто? Так!
А що зробили ви? Якою родзинкою ви привітали рідне місто і свою країну з Днем Незалежності?
Інна ГОНЧАР