Головна » Новодністровська гімназія відзначила найкращих – за підсумками попереднього навчального року (+фото)

Новодністровська гімназія відзначила найкращих – за підсумками попереднього навчального року (+фото)

30 вересня 2020 в 14:01 Переглядів: 1063

Щороку у Новодністровській гімназії відбувається свято «Учень року», де відзначаються найталановитіші та найстаранніші гімназисти, які відкрилися для всіх як юні зірочки шкільного дивосвіту! Традиційно дійство відбувається наприкінці навчального року, але у зв’язку з короновірусною епідемією та карантином вдалося провести нагородження лише на початку вересня 2020 року. За цей час учні випускних класів вже встигли стати студентами, але нагороди рідної школи їх обов’язково знайдуть.

Приємну місію вручення відзнак здійснювали директор гімназії Лариса Василівна Козак та голова батьківського комітету Траян Радувич Сланіна. Очільниця закладу зауважила:

- Сьогодні ми зібралися у такому вузькому колі, щоб відзначити кращих із найкращих, що навчаються тільки під керівництвом найталановитіших педагогів. І сьогодні наш колектив рясніє здобутками, які ви отримали за результатами плідної праці. Будемо сподіватись, що цей навчальний рік пройде ще більш успішно та без дистанційного навчання. Міцного здоров’я, нових здобутків, звершень, досягнень, не зупинятись на досягнутому – тільки вперед, тільки до перемог!

Слід зазначити, що нагородження відбулось за сприяння благодійної батьківської організації «Батьки - дітям Новодністровська», яка забезпечила усіх переможців преміями та подарунками.

Церемонія вручення нагород розпочалася з відзначення переможців шкільних предметних олімпіад ІІІ етапу 2019—2020 навчального року: Артур Жарюк — І місце з інформатики; Варвара Бондар  — ІІІ місце з математики, І місце у Всеукраїнському конкурсі відеоробіт «Безпечна Країна» «Протидія булінгу в закладах освіти»; Анна Гуцол — ІІІ місце з зарубіжної літератури; Вероніка Щавровська — ІІІ місце з хімії; Владислав Чернюк — ІІІ місце з історії та Катерина Рукавиця  — ІІІ місце з англійської мови.

Особливо приємно було відзначити двох новодністровчанок, які цього року здобули призові місця на престижному Всеукраїнському літературному конкурсі ім.Т. Г. Шевченка: Софія Сокол здобула І місце, а Анастасія Дундук —  ІІ. Також Сокол Софія була нагороджена призом та дипломом І ступеня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації за перемогу у зазначеному конкурсі.

Окрім того, були відзначені за призові місця на  конкурсі «Байт»: Данило Кулик – І місце та Наталя Волошина – ІІІ місце.

За ІІІ місце обласній конференції Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина — Україна», секція «Козацькому роду нема переводу» відзнаку отримала Оксана Білоконь.

Фольклорний учнівський колектив «Обереги» було нагороджено за ІІІ місце на обласному етапі конкурсу «Чисті роси».

Нагороду та звання «Інтелект 2020» отримали переможці міського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт: Роман Паращук, Ліза Ряба, Аліна Молошаг, Вікторія Маковій та Іванна Госик.

Окрім учнів, на цьому святі також відзначають вчителів Новодністровської гімназії, вихованці яких показали протягом навчального року найвищі результати на рівні області. У 2019—2020 н.р. такі нагороди отримали: Зоя Іванівна Муляр, Наталія Михайлівна Гимплюк, Наталія Миколаївна Лісневська-Пастушок, Марина Миколаївна Гуменюк, Жанна Іванівна Рожко, Оксана Миколаївна Білоконь, Ольга Василівна Процюк, Руслана Вікторівна Серевко, Наталія Іванівна Довбенко та Юліанна Олегівна Шелест-Твердохліб.

Також Лариса Василівна вручила інші відзнаки педагогам. Грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації за перемогу у конкурсі Т. Г. Шевченка була нагороджена Ольга Василівна Процюк. Подякою Міністерства освіти і науки України за сумлінну бездоганну працю та успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління були нагороджені: Світлана Миколаївна Лазаренка, Алла Іванівна Уманець та Жанна Іванівна Рожко. Грамотами відділу гуманітарної політики з нагоди ювілеїв були відзначені Білоконь О. М., Уманець А. І., Боднарчук Н. П. та Рожко Ж. І.

Відповідно до положення конкурсу «Кращий учень року», кожен класний колектив висував претендентів на визначення переможців у 4-х номінаціях: «Прометей науки», «Творчий злет», «Вдалий старт» та «Лідер самоврядування». Визначення кандидатур проводилося у 2-х вікових категоріях: 5—8 та 9—11 класи. У номінації «Прометей науки перемогу отримали Варвара Бондар (8-Б) та Артур Жарюк(11-Б). На перемогу в номінації «Творчий злет» номінувалися учні, без яких не обходиться жодне свято, жоден позакласний захід, а перемогу отримали Олександр Паламарчук (7-А) та дует у складі Понєтайкіної Ірини та Маковій Вікторії. У номінації «Лідер самоврядування» перемогу здобули Ангеліна Кримняк (8-Б) та Віолета Коцюруба (11-А) На здобуття перемоги в номінації «Вдалий старт» номінувалися учні, які дружать зі спортом, які захищають честь гімназії на міських, обласних та державних спортивних змаганнях: Ростислав Амброзяк (6-В) та Дар’я Руснак  (11-Б). У номінації «Клас року» за результатами змагань між класними колективами протягом 2109—2020 н.р. перемогу отримали 6-В клас (класний керівник Вікторія Іванівна Мельник), 7-Б клас (Валентина Петрівна Білава) та 9-Б клас (Алла Іванівна Уманець).

Велика подяка батькам, що виростили і виховали таких чудових дітей: розумних, талановитих, сильних духом, вольових та цілеспрямованих. А також щира вдячність педагогам закладу за їхню щоденну нелегку, клопітку працю та за зерна мудрості, які вони засівають своїм вихованцям!

Підготувала Ірина Шундрій, фото Анастасії Жалюк