Головна » Благодійний забіг об’єднав спортсменів

Благодійний забіг об’єднав спортсменів

7 грудня 2020 в 16:01 Переглядів: 8287

Днями спортивне життя Ново-дністровська помітно активізувалося. У місті відбувся перший он-лайн забіг, який поставив на меті допомогу дітям з інвалідністю, котрими опікується міський Територіальний центр соціального обслуговування.
Першочергово ідея благодійного забігу виникла у засновників клубу «Смарт Спорт» – Олександра Крутія та Анни Піжевської. Бігти планували територією міста енергетиків та навколишніх лісів. Але через запровадження карантинних обмежень вихідного дня та заборону масових заходів вирішили провести забіг у режимі он-лайн.
Для цього потрібно було обрати для себе одну з запропонованих дистанцій – 1, 5 або 10 км, зареєструватися та завантажити на мобільний телефон додаток для бігу. Пробігти можна було у будь-якому зручному для себе місті у період з 21 по 23 листопада. На завершення пробіжки усі учасники надсилали скріншот з додатку з результатами забігу та власне фото.
Така форма змагань виявилися суцільним експериментом як для організаторів, так і для учасників. Тож іноді виникали певні непорозуміння, здебільшого з налаштуванням ґаджетів. Але, зрештою, усі залишилися задоволеними! До слова, приєдналися до забігу не тільки новодністровці, а й мешканці інших населених пунктів – Києва, Броварів, Чернівців, Сокирян та Братислави (Словаччина).
Загалом протягом 3-х днів участь у благодійному забігу взяло 33 спортсмени! Найпопулярнішою стала дистанція у 5 км, у якій себе випробувало 15 бігунів. Дещо менше спортсменів пробігло дистанцію у 10 км. І як не дивно, найменшим попитом користувалась дистанція у 1 км. До слова, одразу два учасники благодійного забігу наважилися пробігти напівмарафонську дистанцію у 21 км. І хоч головною ідеєю благодійної акції було не змагання на швидкість, а участь та можливість допомогти дітям з інвалідністю, призери у трьох номінаціях були визначені:
Дистанція 10 км:
І місце – Дмитро
Мартиненко,
ІІ місце – Наталія Смолянінова,
ІІІ місце – Сергій Крутій.
Дистанція 5 км:
І місце – Наталія Лінник,
ІІ місце – Олексій Мельник,
ІІІ місце – Андрій
Горенчук.
Дистанція 1 км:
І місце – Анастасія Жалюк,
ІІ місце – Андрій Крутій.
Окрім призерів, тематичну медаль «FINISHER Благодійний забіг 2020» та диплом про участь отримають усі учасники заходу.
Організатори дякують усім, хто долучився до Благодійного забігу! Приємно, що за підсумками збору коштів, які надійшли на благодійний рахунок Територіального центру соціального обслуговування, вдалося зібрати понад 10 000 грн! Ближчим часом ці кошти будуть направлені на купівлю необхідного для дітей устаткування.
Організатори вважають, що головна мета забігу – популяризація бігу як оздоровлюючого та доступного усім виду спорту, а також залучення до благодійної справи – була досягнута. А це означає, що подібні заходи будуть проводитися і у майбутньому. Он-лайн чи за прокладеною дистанцією – покаже час.
Тож займайтеся спортом, стежте за спортивними новинами і, головне, – будьте здорові!
Ірина Шундрій