Головна » 6 вересня – День підприємця України (+фото)

6 вересня – День підприємця України (+фото)

5 вересня 2020 в 16:46 Переглядів: 1393

Напередодні святкування вашого професійного свята – Дня підприємця прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашій діяльності!
Станом на 1.09.2020 р. у місті зареєстровано 631 суб’єкт малого та середнього підприємництва, з них 565 – фізичні особи-підприємці. Кількість суб’єктів малого і середнього підприємництва в місті складає 89,5 % від загальної чисельності суб’єктів господарювання.
Платниками єдиного податку є 386 осіб, що становить 68 % від загальної кількості фізичних осіб підприємців.
До міського бюджету за січень–липень 2020 року лише від сплати єдиного податку підприємцями надійшло понад 3428 тис. грн, більше 2018 тис. грн плати за землю, близько 1130 млн грн акцизного податку.
Частка малих і середніх підприємств у загальному обсязі виробленої продукції у місті складає 76,2 %.
Бути підприємцем — це особлива праця, де успіх залежить від власних сил, розуму та вміння будувати бізнес.
Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність – усе це складові вашої участі в розвитку нашої держави та, зокрема, Новодністровської ОТГ.
Висловлюємо вдячність за вашу наполегливу працю та активну громадську позицію, високий рівень професіоналізму та ініціативність.
З нагоди Дня підприємця Почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації за сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток підприємництва краю відзначено приватного підприємця Олега Бориславовича Боднарчука.
А за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток громади та з нагоди Дня підприємця грамотами Новодністровської міської ради відзначені підприємці:
Уляна Михайлівна Полковнікова,
Алік Степанович Рябий,
Григорій Володимирович Шелудько,
Валентина Олександрівна Бабій,
Марина Олександрівна Козак,
Сергій Іванович Пікалюк,
Галина Григорівна Нітченко,
Любов Анатоліївна Хоменко,
Ігор Леонідович Пашковський,
Анжела Миколаївна Дубиніна,
Юрій Борисович Петрик,
Ігор Васильович Бурлака,
Надія Петрівна Боднарюк,
Олександр Михайлович Гайдей.
Дорогі підприємці! Бажаєм вам нових ідей та успішних проєктів, невичерпної наснаги у праці та подальших успіхів у бізнесовій діяльності і, звісно, всім нам – миру, добробуту та злагоди вам і вашим родинам.
Відділ економіки та управління комунальним майном