Головна » Вихованець Новодністровської музичної школи здобув перемогу в Міжнародному інструментальному конкурсі ім. Євгена Станковича

Вихованець Новодністровської музичної школи здобув перемогу в Міжнародному інструментальному конкурсі ім. Євгена Станковича

11 квітня 2019 в 15:47 Переглядів: 244

Весна ще тільки ніжно і трепетно ступає по землі, вбираючись в ніжно-зелені барви, розмальовуючи яскравим килимком квітів матінку-землицю, а музична школа збирає щедрий врожай нових досягнень і перемог!
Черговою зірочкою на мистецькому небосхилі засяяв ще зовсім юний, але дуже талановитий вихованець класу викладача Рожка Михайла Васильовича – Володимир Сухий.
З 1 по 8 квітня у Києві проводився VІІ Міжнародний інструментальний конкурс ім. Є. Станковича, в якому взяв участь цей маленький музикант серед конкурсантів-виконавців із різних куточків України, а також з-за кордону ((США, Литва, Польша, Білорусь, Киргизія, Китай тощо). Учень І класу представив нашу музичну школу у номінації «Народні інструменти» як соліст-баяніст у молодшій віковій категорії. На розгляд авторитетного журі, членами якого були високопрофесійні викладачі столичних консерваторій, було запропоновано таку програму: українська народна пісня «Ой, чий то кінь стоїть» та дитяча сюїта А. Латишева «У світі казок».
Володимир гарно виконав конкурсну програму і за підсумками здобув почесне ІІІ місце, отримавши дипломом лауреата ІІІ ступеня та пам’ятну медаль.
Поїздка до міста Києва і виступ юного обдарування стали можливими за сприяння директора ТОВ «Мехтрасбуд» В. М. Лутчака та приватного підприємця і депутата міської ради І. В. Мандебури, за що викладач М. В. Рожко та батьки Володимира щиро вдячні меценатам. Слова подяки звучать і на адресу відділу культури Новодністровської міської ради за додатково виділені кошти для поїздки на конкурс! Приємно, що творчі задатки молодого покоління підтримують люди, які захоплюються музикою і розуміють, що за сценічними виступами стоїть кропітка та серйозна праця.
Бажаємо юному музиканту подальших творчих здобутків, не зупинятися на досягнутому і підкоряти нові вершини музичного олімпу!
Наталія Портьє, директор МШ