Головна » У Новодністровській гімназії відбувся флешмоб до Дня Соборності (фото+відео)

У Новодністровській гімназії відбувся флешмоб до Дня Соборності (фото+відео)

22 січня 2019 в 9:13 Переглядів: 984

Новодністровська гімназія відзначила День Соборності та 100-ліття Акту злуки між УНР та ЗУНР красивим і символічним флешмобом. Усі учні закладу, одягнені у вишиванки, із жовто-блакитними прапорцями, стрічками та квітами – від старшокласників до найменших – узялися за руки. Живий ланцюг розтягнувся від першого до четвертого поверхів будівлі та, зімкнувшись, утворив родинне коло гімназистів.

Аби добре зберегти урочисту мить, флешмоб вирішили зафільмувати. У камеру відеооператора Сергія Дядика потрапив патріотичний віршований марафон, який супроводжував живий ланцюг від класу до класу.

А спільне фото та потужне багатоголосе "Слава Україні – Героям Слава!" стали піднесеною кульмінацією заходу. До речі, його ідейним натхненником та організатором стало креативне тріо: заступники директора Світлана Лазаренко, Наталія Довбенко та Світлана Гнатюк. А директор гімназії Лариса Козак наголосила, що такі заходи надзвичайно важливі для патріотичного виховання дітей, усвідомлення ними української історії та їхнього згуртування.

Репортаж Анастасії Жалюк