Головна » Тренінг за програмою «LEGO»

Тренінг за програмою «LEGO»

12 березня 2019 в 14:35 Переглядів: 85

З метою успішної реалізації Концепції НУШ, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи на базі Новодністровської ЗОШ І ступеня 5 березня проведено тренінг для класоводів 1 класу м. Новодністровська, Кельменецького та Сокирянського районів, Вашковецької та Сокирянської ОТГ.
Проводила заняття представник міжнародного фонду «LEGO Foundation», що знаходиться в Данії, Олена Михайлівна Шуляк. Працюючи у пяти групах, педагоги мали змогу ознайомитись з новими практичними методами навчання шестирічок. Учителі самі були в ролі першокласників, виконували різноманітні завдання в ігрових формах, переглянули фрагменти відео застосування ігрових технологій на уроках української мови, природознавства, математики. Ця методика сприяє розвитку оперативної памяті, гнучкості мислення, моторики рук, а також навчає працювати в команді, вирішувати проблемні завдання.
Тренер Олена Михайлівна, застосовуючи методику діяльнісної інтеграції, зацікавила всіх учасників, сприяла розвитку творчого потенціалу кожного педагога та обміну досвідом роботи.
Оксана Бойчук, методист ММК