Головна » Стартувало друге коло чемпіонату Новодністровська з футзалу

Стартувало друге коло чемпіонату Новодністровська з футзалу

25 січня 2019 в 9:00 Переглядів: 635

20 січня відбулись матчі 8-го туру відкритого чемпіонату м. Новодністровськ із футзалу «Ліга Віза Центр» сезону 2018/2019 року. За підсумками ігрових зустрічей туру розклад сил у турнірній табличці не змінився. Проте головна інтрига – протистояння між командами «Ласка» (м. Новодністровськ) та «Легіон» (с.Грубна), які між собою змагаються за ІІІ місце чемпіонату.

Наводимо офіційні результати зіграних матчів:

«Аура» (с. Шишківці) – «Тірас» (м. Новодністровськ) – 3:10 (3:4).

Голи: Пріпа А. (2), Руснак В. – Боднарчук О. (5), Паращук В. (2), Софійчук О., Харабара С., Ткачук А.

«Аматор» (м. Сокиряни) – «Аякс (с. Вітрянка) – 5:4 (4:3).

Голи: Гладкий Б. (2), Бута Ю., Глушко С. – Колєснік М. (2), Герасимчук Р., Герасимчук А., Герасимчук С. (а/г).

Попередження: Лісяний Д. – Герасимчук О.

«ФСК Шебутинці» – «Легіон» (с. Грубна) – 3:6 (0:3).

Голи: Вахнаван В. (2), Степаненко О.Соколов Т. (3), Тимофєєв І. (2), Видиш Д.

«Ласка» (м. Новодністровськ) – «Дністер» (м. Новодністровськ) 5:4 (1:2).

Голи: Кушнір В. (2), Попов О., Бежнар М., Заришняк О. – Димитров М. (2), Бурлака О., Попик П.

Попередження: Заришняк О. – Бурлака О.

 

Турнірна таблиця станом на 8 тур:

 

Повідомляємо календар наступних турів чемпіонату (ІІ коло):

9 тур. 27.01. (неділя):

12.00  «Дністер» (м. Новодністровськ) – ФСК «Шебутинці»; 

13.15  «Ласка» (м. Новодністровськ) – «Легіон» (с. Грубна);

14.30  «Аматор» (м. Сокиряни) – «Аура» (с. Шишківці);

15.45  «Аякс» (с. Вітрянка) - «Тірас» (м. Новодністровськ).

10 тур. 3.02. (неділя):

12.00 «Аматор» (м. Сокиряни) – «Тірас» (м. Новодністровськ);

13.15  «Аура» (с. Шишківці) – «Аякс» (с. Вітрянка);

14.30  ФСК «Шебутинці» – «Ласка» (м. Новодністровськ);

15.45  «Легіон» (с. Грубна) – «Дністер» (м. Новодністровськ).

10.02. (неділя), початок о 12.00,  ¼ фіналу відкритого Кубка м. Новодністровськ з футзалу.

11 тур. 17.02. (неділя):

12.00 «Легіон» (с. Грубна) – «Аякс» (с. Вітрянка);

13.15  «Дністер» (м. Новодністровськ) – «Аматор» (м. Сокиряни);

14.30  «Ласка» (м. Новодністровськ) – «Тірас» (м. Новодністровськ);

15.45  ФСК «Шебутинці» – «Аура» (с. Шишківці).

12 тур. 24.02. (неділя):

12.00 «Легіон» (с. Грубна) – «Аматор» (м. Сокиряни);

13.15 «Аякс» (с. Вітрянка) – «Ласка» (м. Новодністровськ);

14.30  «Аура» (с. Шишківці) – «Дністер» (м. Новодністровськ);

15.45  «Тірас» (м. Новодністровськ) – ФСК «Шебутинці».

13 тур. 03.03. (неділя):

12.00 «Ласка» (м. Новодністровськ) – «Аура» (с. Шишківці);

13.15  ФСК «Шебутинці» – «Аматор» (м. Сокиряни);

14.30  «Дністер» (м. Новодністровськ) – «Аякс» (с. Вітрянка);

15.45  «Тірас» (м. Новодністровськ) – «Легіон» (с. Грубна).

14 тур. 10.03. (неділя):

12.00  ФСК «Шебутинці» – «Аякс» (с. Вітрянка);

13.15  «Аура» (с. Шишківці) – «Легіон» (с. Грубна);

14.30  «Ласка» (м. Новодністровськ) – «Аматор» (м. Сокиряни);

15.45  «Тірас» (м. Новодністровськ) – «Дністер» (м. Новодністровськ).

17.03. (неділя) Початок о 12.00

Півфінал та фінал відкритого Кубка м. Новодністровськ із футзалу

Оргкомітет змагань