Головна » На щедрих гостинах Мурованокуриловеччини (фото)

На щедрих гостинах Мурованокуриловеччини (фото)

12 березня 2019 в 14:57 Переглядів: 274

Після проведення урочистого заходу до «Дня Cоборності України-2019», де відбулося об’єднання Чернівецької, Хмельницької та Вінницької областей, Мурованокуриловецька РДА запросила представництво Новодністровська на свій традиційний фестиваль. «Зі щирістю мурованокуриловецької гостини, зі свіжим подихом весни, зі співом пташиної сурми 9 березня біля районного будинку культури відбулося свято національної кухні «Щедра гостина Мурованокуриловеччини», – зацікавила усіх офіційна сторінка місцевої влади у «Фейсбуці» – Свято супроводжувалося народними піснями, танцями, столи були стилізовані вишуканими орнаментами. Мурованокурилівчани та гості заходу мали змогу безкоштовно скуштувати різноманітних страв, серед яких – вареники, куліш, деруни, напої, випічки, м’ясні та рибні страви. На фестивалі проводилися майстер-класи з приготування українських страв та відбулась святкова концертна програма за участі аматорських колективів району».

Відділ культури на чолі з начальником Альоною Присакар та наш незрівнянний Народний аматорський хор «Калина» – керівник Антоніна Камбур та акомпаніатор Михайло Рожко – на високому рівні достойно представили Новодністровську ОТГ у сусідній Мурованокуриловеччині. «Новодністровською вітальною» за авторством Михайла Васильовича звернули неабияку увагу учасників дійства наші хористи, щирим словом із вдячністю звернулася до сусідів Альона Анатоліївна, а «Буковинськими голубцями» учасники колективу не просто пісенно представили себе, а й пригощали ними усіх, хто привітно зустрів їх на своїх гостинах, збираючи й далі гучні оплески піснею «Мамцю моя»!
Приємно, що організатори, поцінувавши наше щедротне й талановите калинове гроно, вручили «Калині» Подяку Мурованокуриловецьких РДА та райради за відродження національних традицій і звичаїв, популяризацію національної традиційної кухні та за участь у районному фестивалі.
Новодністровська делегація щиро вдячна владі та громаді міста Муровані Курилівці за організований теплий та по-родинному сердечний прийом.
Наш кор.