Головна » У вирі творчості

У вирі творчості

9 квітня 2019 в 15:50 Переглядів: 159

У 2013р. до Новодністровського будинку дитячої творчості завітала Вікторія Кремняк зі своєю мамою, щоб серед гуртків закладу знайти справу для душі. Ця тендітна дівчинка тоді навчалася у 4 класі, а для творчого розвитку вона обрала гурток «Бісероплетіння». Перші ж заняття захопили Віку. Бісер та намистини, ніби конструктор, перетворювався в її руках на іграшки, сувеніри, прикраси.

Минав рік за роком і майстерність Вікторії зростала. Особливо їй подобалось виготовляти картини в техніці «аплікація з бісеру». А це – чудові подарунки рідним та знайомим! Завдяки участі у виставках та конкурсах декоративно-прикладного мистецтва все більше людей змогли оцінити здібності та старанність юної майстрині. У 2017 та 2018 роках Вікторія Кремняк здобувала почесне І місце в обласному конкурсі «Космічні фантазії», який щорічно проводиться на базі Чернівецького центру науково-технічної творчості учнівської молоді. В обласному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у 2018 році – ІІІ місце.

Заняття у гуртку «Бісероплетіння» розкрили у Вікторії безмежний творчий потенціал. У вільний час вона вишиває бісером та в’яже. Дівчинка планує не залишати заняття з бісероплетіння, бо на гуртку вона не лише віднайшла улюблене заняття, а й знайшла підтримку, розуміння та друзів-однодумців.

Батьки Вікторії досить часто навідуються в НБДТ. Радіють успіхам доньки та можливості, що надала їхній донечці поштовх для творчого розвитку.

 

Олена Трофанюк,

керівник гуртка «Бісероплетіння»

Новодністровського БДТ