Головна » Дністровська ГАЕС – святкові урочистості: гармонійно, щиро, яскраво, щедро і енергетично! (фото)

Дністровська ГАЕС – святкові урочистості: гармонійно, щиро, яскраво, щедро і енергетично! (фото)

11 березня 2019 в 14:04 Переглядів: 1251

Особливо привітною і напрочуд яскравою та по-весняному ароматною зустрічала актова зала Дністровської ГАЕС чарівну й усміхнену жіночу частину колективу напередодні Міжнародного свята 8 Березня. Із неабиякою приємністю відкрив ці урочистості заступник директора філії із загальних питань Василь Дейнеко, передавши святкову естафету директору Василю Суботі. Василь Йосипович, зробивши короткий екскурс в історію цих березневих поздоровлень, традиції яких виповнилось уже 110 років, сердечно привітав усіх колег-жінок: тих, хто кожен на своєму робочому місці старанно і віддано, ретельно і невтомно, наполегливо і сумлінно додає і примножує своїм професіоналізмом надійність експлуатації Дністровської ГАЕС.
Із не менш приємною місією до слова вийшов заступник директора з економіки та перспективного розвитку Олександр Забудько, котрий зачитав святковий наказ про відзначення працівниць станції з нагоди 8 Березня. До особливих митей нагородження – вручення барвистих гіацинтів – долучились і заступник директора з капітального будівництва Роман Михайловський та начальник ВКБ Андрій Горохов. Тож за виконання завдань з виробництва електричної енергії, будівництва та забезпечення енергетичної стабільності Дністровської ГАЕС премійовано було усіх жінок філії. За вагомий особистий внесок у забезпечення сталої роботи паливно-енергетичного комплексу України, значні трудові досягнення та високий професіоналізм відзнаку Міністерства енергетики та вугільної промисловості вручено заступнику головного бухгалтера Лілії Мотузок. За вагомі досягнення у праці, велику професійну майстерність грамоти ПрАТ «Укргідроенерго» отримали:
старший комірник Галина Деркач, фахівець адміністративно-господарського сектору Зореслава Фіялка, інженер відділу кадрів Оксана Шавелькіна, а листи подяки компанії — інженер ВКБ Оксана Матвєєва, прибиральниці гідроцеху Катерина Гудима, Зінаїда Мартиненко, Валентина Сисоєва, Валентина Юрченко та двірник Надія Зигар.
Приємним подарунком для жінок стали і сертифікати мережі «ЕVA» та щирі побажання колег-чоловіків щастя і удачі, міцного здоров’я, здійснення всій мрій та бажань не лише у день 8 Березня, а й упродовж всього року.
Інна ГОНЧАР, фахівець зі зв’язків з громадськістю Дністровської ГАЕС