Головна » Активний сезон для спортсменів Новодністровської ДЮСШ

Активний сезон для спортсменів Новодністровської ДЮСШ

24 січня 2019 в 10:00 Переглядів: 421

Минулий тиждень для Новодністровської ДЮСШ видався надзвичайно продуктивним. У четвер, 17 січня, відбулась чергова гра Чемпіонату України з футзалу серед юнацьких команд сезону 2018–2019 року. Наша команда «Тірас» зустрічалася з командою ДЮСШ з міста Городенка. І хоч за підсумками матчу вони поступилися суперникам, проте здобули цікавий та корисний досвід.

А вже у суботу, 19 січня, в ігровому залі Новодністровської ДЮСШ відбулась відкрита першість Новодністровської ДЮСШ з футзалу серед юнаків 2006–2007 р.н. У рамках турніру між собою змагалися команди з Новодністровська, Хотина, Романківців та Рукшина (Хотинського р-ну.). У запеклій боротьбі наша команда виборола І місце! Друге посіла команда з с. Романківці, а ІІІ дісталося команді з с. Рукшин. Усі призери нагороджені кубками, грамотами та медалями. Визначено найкращого воротаря, гравця, нападника та захисника.

Також 19 січня у місті Сокиряни відбувалась відкрита Міжнародна першість Сокирянської ДЮСШ з баскетболу серед дівчат 2003–2004 р.н.  У цей день на ігровому майданчику зустрілися команди з Новодністровська, Сокирян та Окниці (Молдова). Наша команда виборола почесне ІІ місце, поступившись у боротьбі команді з м. Окниця.

Вітаємо спортсменів із перемогами!

Інформацію надала Оксана Куліш, завуч КУ «НДЮСШ»