Головна » Відбулось жеребкування Відкритого чемпіонату м.Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр» сезону 2018/2019р.

Відбулось жеребкування Відкритого чемпіонату м.Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр» сезону 2018/2019р.

22 жовтня 2018 в 17:00 Переглядів: 399

19 жовтня у приміщенні Новодністровської міської ради відбулась нарада представників команд, що виявили бажання взяти участь у Відкритому чемпіонаті м.Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр».

Цього року офіційне підтвердження, у визначений організаторами термін, надало 8 футзальних колективів, які згідно затвердженого Регламенту та Положення змагатимуться по коловій системі, у два кола. Ігри проходитимуть в ігровому залі спортивного комплексу КУ «Новодністровська ДЮСШ».

Згідно наданих пропозицій представників команд та наступного відкритого голосування, прийнято рішення щодо добровільного та резервного внеску команд, кількості «легіонерів» у заявці на Лігу та склад суддівського та дисциплінарного комітетів.

Головний спонсор змагань - фізична особа підприємець Денис Маслюк, який свою підприємницьку діяльність здійснює з метою надання громадянам можливості працевлаштування за кордоном під відомим власним брендом «Віза Центр». Крім офіційного нагородження призерів Чемпіонату він гарантував нагороди для всіх команд-учасниць змагань в залежності від їх підсумкового зайнятого місця.

Згідно проведеного жеребкування, повідомляємо про календар ігор на перше коло Чемпіонату:

1 тур. 28 жовтня 2018 р. (неділя)

12.00  «Тірас» (м.Новодністровськ) - «Аура» (с.Шишківці)

13.15  «Аякс» (с.Вітрянка) – «Аматор» (м.Сокиряни)

14.30  «Віза Центр» (с.Білоусівка) – «Легіон» (с.Грубна)

15.45  «Ласка» (м.Новодністровськ) - «Дністер» (м.Новодністровськ)

 

2 тур. 04 листопада 2018 р. (неділя)

12.00 «Аматор» (м.Сокиряни) - «Віза Центр» (с.Білоусівка)

13.15  «Легіон» (с.Грубна) - «Ласка» (м.Новодністровськ)

14.30  «Аура» (с.Шишківці) - «Дністер» (м.Новодністровськ)

15.45  «Тірас» (м.Новодністровськ) - «Аякс» (с.Вітрянка)

           

3 тур. 11 листопада 2018 р. (неділя)

12.00 «Дністер» (м.Новодністровськ) - «Легіон» (с.Грубна)

13.15  «Ласка» (м.Новодністровськ) - «Аматор» (м.Сокиряни)

14.30  «Аякс» (с.Вітрянка) - «Аура» (с.Шишківці)

15.45  «Віза Центр» (с.Білоусівка) - «Тірас» (м.Новодністровськ)

 

4 тур. 18 листопада 2018 р. (неділя)

12.00 «Аякс» (с.Вітрянка) - «Віза Центр» (с.Білоусівка)

13.15  «Тірас» (м.Новодністровськ) - «Ласка» (м.Новодністровськ)

14.30  «Аматор» (м.Сокиряни) - «Дністер» (м.Новодністровськ)

15.45  «Аура» (с.Шишківці) - «Легіон» (с.Грубна)

 

5 тур. 02 грудня 2018 р. (неділя)

12.00 «Аматор» (м.Сокиряни) - «Легіон» (с.Грубна)

13.15  «Ласка» (м.Новодністровськ) - «Аякс» (с.Вітрянка)

14.30  «Віза Центр» (с.Білоусівка) - «Аура» (с.Шишківці)

15.45  «Дністер» (м.Новодністровськ) - «Тірас» (м.Новодністровськ)

 

6 тур. 09 грудня 2018 р. (неділя)

12.00 «Аякс» (с.Вітрянка) - «Дністер» (м.Новодністровськ)

13.15  «Аура» (с.Шишківці) - «Аматор» (м.Сокиряни)

14.30  «Легіон» (с.Грубна) - «Тірас» (м.Новодністровськ)

15.45  «Віза Центр» (с.Білоусівка) - «Ласка» (м.Новодністровськ)

 

7 тур. 16 грудня 2018 р. (неділя)

12.00 «Ласка» (м.Новодністровськ) - «Аура» (с.Шишківці)

13.15  «Аматор» (м.Сокиряни) - «Тірас» (м.Новодністровськ)

14.30  «Легіон» (с.Грубна) - «Аякс» (с.Вітрянка)

15.45  «Дністер» (м.Новодністровськ) - «Віза Центр» (с.Білоусівка)

 

 Оргкомітет змагань