Головна » У Новодністровську привітали захисників України з нагоди професійного свята

У Новодністровську привітали захисників України з нагоди професійного свята

6 грудня 2018 в 12:12 Переглядів: 927

5 грудня у приміщенні Новодністровської міської ради відбувся урочистий захід, присвячений Дню Збройних сил України. 27 роки тому, а саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла закон «Про оборону України» та «Про Збройні сили України». Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української Держави як День Збройних сил України.

З нагоди урочистостей у залі зібралися учасники бойових дій, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці та їхні родини. Зі словами привітання звернувся до присутніх заступник міського голови Олександр Гінгуляк:

-          Саме сьогодні, як ніколи, це свято є актуальним, враховуючи ситуацію, що склалася останні роки у нашій державі. Ви є нашою опорою і надією. Люди, які воюють там, на сході, охороняють не тільки державу і її територіальну цілісність, а й кожного з нас, кожну сім’ю. Хочу вам і вашим родинам побажати здоров’я та сил. Тож сподіваюся, що невдовзі вороги нас залишать, а в Україні запанує мир і любов.

Із вітальним словом також звернувся представник військового керівництва - заступник з мобілізаційної роботи, майор Ігор Лінгурян:

-          Від управління Сокирянського районного військового комісаріату хочу привітати усіх учасників АТО, учасників бойових дій на території інших країн і військовослужбовців, які зараз перебувають у зоні проведення операцій об’єднаних сил та хлопців, котрі на сьогодні знаходяться на навчальних зборах. Він побажав їхнім близьким терпіння, любові та підтримки для своїх рідних.

За військову професійну майстерність, віддану працю, спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави та з нагоди Дня Збройних сил України грамотами були нагороджені: Б. І. Кущук, П. П. Марценюк, М. А. Козак, А. Ю. Лукін, Б. Л. Сазонов, В. І. Мартинюк, С. В. Бородач, В. А. Іванюк, В. І. Василаш, Р. Р. Жеребецький, Л. К. Жбанков, В. М. Хміль, В. І. Боштан, Е. В. Коваль, В. П. Сохацький, І. В. Пирх, А. В. Гончарюк , С. В. Лозан, І. І. Топала, В. С. Заверюха, О. Ю. Дерен, А. А. Олійник, О. П. Єрмілов, В. В. Фіщук, Д. В. Кобилецький, С. С. Горюк, В. І. Палка, Ю. М. Шевчук, С. Г. Стан, В. М. Бакицький, М. І. Бурлака, В. С. Жарюк, В. М. Твердохліб, О. В. Нагірняк, С. П. Хоменко, В. В. Мідріган. Окрім грамот, за ініціативи міського голови Анатолія Болдашева, з нагоди свята усі захисники отримали грошову винагороду від Новодністровської міської ради.

Слід зазначити, що у залі були не усі, кого у цей день мали відзначити, адже деякі захисники несуть службу у зоні бойових дій, дехто знаходиться на зборах (наразі із нашого району – 16 осіб), у інших виникли термінові справи у зв’язку із введенням особливого стану у Чернівецькій області. За них у цей день прийшли отримати грамоти їхні рідні – матері, дружини, діти.

Будинок дитячої творчості відділу гуманітарної політики приєднався до привітань та подарував усім захисникам патріотичні малюнки, які зробили вихованці образотворчої студії (керівник Ольга Цікул). Директор БДТ Наталія Глушко від усього колективу побажала захисникам Божого благословення та заступництва.

Із музичними привітаннями цього дня на сцені виступили І. Бойко, С. Джус та квартет «Смайл». І, завершуючи захід, начальник відділу культури Альона Присакар наголосила, що День Збройних сил України – це свято не лише чоловіків, а й жінок, які теж несуть службу поряд із чоловіками в Українській армії, та виконала тематичну пісню «Донечко».

Доблесть і честь солдатів та офіцерів – у цьому справжня сила будь-якої армії, а українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко непорожній звук.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій і тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ! Божих благословень вам і вашим родинам! Зі святом!

Репортаж Ірини Шундрій