Головна » У Новодністровській музичній школі відбулося новорічне свято (фото)

У Новодністровській музичній школі відбулося новорічне свято (фото)

11 січня 2019 в 13:13 Переглядів: 517

Зовсім нещодавно, крізь зимову хурделицю, засніженими стежками-доріжками добралися до нас святкові дні в казкових санчатах.
Новорічний карнавал, свято гамірне та веселе завітало до вихованців Новодністровської музичної школи. Чарівне дійство, яке відбувалося в залі під миготливі вогники красуні-ялинки, з цікавістю та захватом споглядали шановні гості: бабусі, матусі, викладачі та друзі.
Розпочав захід виступ вокального тріо у складі Анастасії Кобзар, Христини Гринь та Андріани Мотреску піснею «З новим роком» та ніжною і проникливою піснею «Зима» у виконанні Діани Ворожцової (керівник Олена Крайчак). Ведучими свята були Андрій Зубець та Дарія Загородна. Усім підняли настрій дві кумедні бабці Євгенівна та Богданівна, яких майстерно зіграли Ірина Дурицька та Софія Сокол. Незмінні персонажі новорічних видовищ: Снігова королева – Ольга Худиківська, Капосниця – Марія Янкевич, Дід Мороз – викладач Віктор Заболотний, Снігуронька – Марія Свинобій, переплелися в мереживі пригод, сузір’ї танців, пісень та конкурсів.
Приємно, що учні школи не тільки розповідали вірші, співали пісень біля ялинки, але й із задоволенням демонстрували вміння гри на музичних інструментах: ансамбль скрипалів у складі Кіри Продан, Владислави Грищук, Андрія Рябого, Альони Івасюк та керівника Людмили Димитрюк; акордеоні – Олександр Янкевич, викладач Неля Заболотна. Організаторами та сценаристами свята були наші молоді фахівці Христина Манаскурова та Сергій Лукін.
І як годиться, наприкінці свята всі діти отримали солодкі подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.
Нехай же новорічний карнавал стане доброю згадкою про неповторне дитинство, а прийдешній рік принесе добро, щастя та Боже благословення в кожну оселю.

Наталія Портьє, директор МШ