Головна » Тиждень відкритих дверей у Новодністровській міській бібліотеці

Тиждень відкритих дверей у Новодністровській міській бібліотеці

8 жовтня 2018 в 13:00 Переглядів: 439

Осінь – це золота пора року. Осінь – це початок знань у навчальних закладах. Осінь – це урожай у сільському господарстві. І саме цієї золотої пори, 30 вересня, працівники бібліотек святкують своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Із цієї нагоди з 1 жовтня у Новодністровській міській бібліотеці розпочався тиждень відкритих дверей для юнацтва і дошкільнят.

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга – мудрий друг і порадник. У ній зібрана мудрість усього людства, яка передавалася із покоління в покоління і дійшла до наших днів.

Саме про книгу йшла мова під час екскурсії вихованців ДЗО «Ромашка» до Новодністровської міської бібліотеки. У чарівну оселю книги вперше завітали старша група «Калинка» (вихователь Анжела Володимирівна Остановська), старша група «Горобинка» (вихователь Інна Петрівна Сморжевська), середня група «Веселка» (вихователь Валентина Василівна Черватюк). Допитливі малята уважно слухали розповідь бібліотекаря Ніни Сергіївни Чорної про бібліотеку та її «жителів» – книжки. Діти дізнались, що означає слово «бібліотека», коли з’явилися перша паперова та перша друкована книги, а нові терміни «абонемент», «читальний зал», «стелаж», «формуляр» поповнили словниковий запас дошкільнят.

Перше знайомство з бібліотекою для дітвори було незвичайним, загадковим і казковим. Цікавим доповненням екскурсії стала книжкова виставка відомого українського письменника, педагога Василя Олександровича Сухомлинського до 100-річчя від дня його народження, з якою познайомила завідуюча бібліотеки Людмила Олександрівна Мідріган. Також, на згадку про відвідування міської бібліотеки, вона подарувала вихованцям ЗДО книжку нашого земляка, письменника, драматурга Івана Семеновича Нагірняка «Новодністровськ засвічує вогні».

Усміхнені обличчя дітей та сяючі оченята свідчили про те, що екскурсія всім сподобалась. Відтепер наші зустрічі стануть традиційними.

Людмила Мідріган, завідуюча Новодністровською міською бібліотекою