Головна » Стипендіати міського голови (фото)

Стипендіати міського голови (фото)

20 вересня 2018 в 10:41 Переглядів: 678

У сучасному суспільстві все більше місця приділяється мистецтву. Орієнтація на духовні цінності, відродження культурних традицій, формування творчої особистості на зразках національної культурної спадщини – завдання педагога та учня у мистецькому навчальному закладі нашого міста – музичній школі, де здобувають освіту обдаровані діти. Уже стало доброю традицією відзначати найкращого творчого і талановитого учня нашої школи та його професійного викладача сертифікатом на стипендію міського голови.

Позаминулого року сесією Новодністровської міської ради була затверджена Програма розвитку культури на 2017–2020 рр. та «Положення про стипендію Новодністровського міського голови» з метою підтримки талановитих учнів та викладачів, які протягом навчального року особливо відзначилися в навчальній та просвітницькій діяльності і стали переможцями виконавської майстерності обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Першими ластівками, які отримали сертифікати за 2016–2017 н.р. стали: учениця 6 класу Катерина Рукавиця та її педагог з великої літери, досвідчений викладач теоретичних дисциплін Ніла Сергіївна Шахрей.

Цьогоріч стипендіатами стали талановиті учні 5 класу гітари Ольга Худиківська, Ілля Юрчак та їхній мудрий наставник, високопрофесійний викладач із багаторічним досвідом Раїса Володимирівна Ридванська. А також – найкращий баяніст нашої школи, учень 6 класу, харизматичний Олександр Бушовський у дуеті зі своїм неперевершеним педагогом Михайлом Васильовичем Рожком.

Приємно і радісно, коли дитячі старання в навчанні, вміння і навики учнів-музикантів зустрічають оплесками на концертних виступах заходів міста. Але ще відрадніше, коли влада та відділ культури міської ради вшановують цю працю, цінують, відзначаючи найкращих учнів та викладачів школи.

Хочемо подякувати нашій місцевій владі та всім прихильникам музичного мистецтва за підтримку творчого молодого покоління.

Наталія Портьє, директор Новодністровської музичної школи