Головна » Дитячий садок «Ромашка» у дружньому колі відсвяткував своє 40-річчя (фоторепортаж)

Дитячий садок «Ромашка» у дружньому колі відсвяткував своє 40-річчя (фоторепортаж)

2 жовтня 2018 в 11:50 Переглядів: 2008

27 вересня освітяни дошкільної ланки відзначили своє професійне свято. А вже наступного дня у Новодністровському ДЗО «Ромашка» зустріли радісну подію – 40 років із дня відкриття!

За чотири десятиріччя було стільки всього пережито та зроблено, стільки радості і щастя було подаровано! Зі стін закладу вийшло багато дошкільнят, озброєних необхідними знаннями, вихованих і підготовлених до школи. Але, насамперед, садочок «Ромашка» – це чудовий та професійний колектив. Саме без їхньої турботи, любові та відданості не було б і цього закладу.

Ювілей дитячого садка – це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, посмішок і сміху! Саме з таким настроєм колектив ДЗО і зустрічав свій ювілей, приймаючи у колі друзів поздоровлення від гостей. А завітало їх чимало – ветерани дошкільної освіти, колишні випускники і вихованці садочка, батьківський колектив.

У нещодавно оновленій музичній залі садка в урочистій атмосфері із вітальним словом перед присутніми виступила керівник закладу Ганна Миколаївна Синявська, яка очолює його вже понад 10 років:

– За 40 років «Ромашка» випустила понад 2 000 дітей! І це нам вдається тільки завдяки праці нашого творчого, дружнього колективу. Це люди, які щоденно вкладають душу у маленьких дітей, дарують їм частинку свого серця, своєї душі, навчають, виховують, готують до дорослого життя.

Окрім щирих побажань, Ганна Миколаївна пригадала тих людей, які очолювали дитсадок від дня його заснування. Слова вдячності лунали на адресу перших завідуючих «Ромашки» – Еріки Іванівни Ківи та Раїси Миколаївни Кисельової. Із теплими словами Раїса Миколаївна звернулася до своїх колег:

– Із приємністю згадую ті роки, коли я прийшла сюди працювати. Я дуже вдячна колективу за підтримку. Серце радіє, коли бачиш усю красу садочка – тепло, затишно, дуже гарно. І найголовніше, скільки нових молодих людей прийшло працювати, яким довірено найцінніше – наше майбутнє. Хочу побажати усім вам успіху! Та найголовніше, коли батьки йдуть на роботу, вони знають, що їхні діти залишаються у надійних руках, оточені любов’ю та турботою.

До «Ромашки» на ювілей також завітали найближчі сусіди, колеги та просто друзі із інших дошкільних закладів Новодністровська. Вихованці дитячого садочка «Радість» підготували музичний подарунок, а директор Людмила Петрівна Дроздова подарувала іменинникам символічний подарунок від свого колективу. Приєдналась до святкових побажань і керівник «Теремка» – Ірина Володимирівна Полякова, яка саме у «Ромашці» починала свою трудову діяльність.

Дійсно, професія вихователя нелегка і вимагає багато зусиль та терпіння. І коли є підтримка керівництва, то і працюється завзято. На ювілей завітала начальник відділу гуманітарної політики – Людмила Леонідівна Пастушок. Вона побажала працівникам колективу здоров’я, терпіння та подякувала за щоденну натхненну роботу. Почесною грамотою Новодністровської міської ради за високу професійну майстерність, сумлінну працю та відданість своїй справі вона нагородила завідуючу закладом Г. М. Синявську.

Грамотами відділу гуманітарної політики за сумлінну працю та високу професійну майстерність були відзначені працівники О. В. Сторожук, Г. І. Ватаманюк, О. Ф. Березан, В. В. Ткач, Н. Г. Любинецька.

Людмила Леонідівна прийшла не з порожніми руками. Новодністровська міська рада разом із відділом гуманітарної політики подарували колективу «Ромашки» ноутбук, колонку для проведення заходів, а також десять нових дитячих столів.

Від імені Чернівецького обласного комітету профспілки працівників освіти привітала колектив «Ромашки» заступник голови – О.М.Білоконь та вручила грамоти за багаторічну сумлінну працю О. В. Сторожук і В. В. Черватюк. Окрім того, вона оголосила подяки від Новодністровського міського комітету профспілки О. Г. Козюк, О. В. Мартиненко та Г. М. Синявській.

На свято завітали представники освіти міста – директори шкіл: А. І. Сливка, Л. В. Козак та Т. А. Серевко. Разом із учнями своїх закладів вони підготували творчі музичні подарунки ювілярам. Також привітала присутніх від свого колективу директор Будинку дитячої творчості Н. Г. Глушко.

Долучились до урочистостей у повному складі керівники закладів культури на чолі із начальником А. А. Присакар. Разом із поздоровленнями вони вручили садочку-ювіляру корисні подарунки для занять музикою. Директор Новодністровського міського музею Г. О. Разгонюк доповнила привітання:

– Дитячий садок «Ромашка» – це ровесник і символ Новодністровська. Щиро дякую та вклоняюсь ветеранам цього закладу, фундаторам садочку, керівникам, адже вони – як диригенти. Кожна у свій час віддала закладу свої знання, свою душу, і забезпечувала його подальший розвиток, щоб «Ромашка» звучала не тільки на рівні Новодністровська, а й Буковини. Процвітання вам і надалі!

І завершував цикл привітань голова батьківського комітету дитячого закладу Т. Р. Сланіна, який подарував усьому колективу «Ромашки» чудові квіти.

Багато у цей день було сказано щирих побажань та привітань, і від цього свято стало по-родинному затишним, цікавим та радіснім. Також протягом усього заходу присутні мали змогу насолоджуватися чудовими музичними виступами, адже насичену концертну програму підготували працівники, вихованці та гості свята.

Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім скарбом для наступних поколінь педагогів. Сподіваємось, що завдяки безмежній любові вихователів та їхній наполегливій праці через двадцять років уже дітки, які виступали на святі, приведуть на черговий ювілей своїх синів та дочок.

Щирий уклін вам, вихователі! Нехай Господь дарує вам свою ласку та здоров’я за щоденну працю й доброту, посіяну між маленькими новодністровцями.

Репортаж Ірини Шундрій