Головна » Новодністровські волейболісти – гордість нашого міста – здобули чергові перемоги!

Новодністровські волейболісти – гордість нашого міста – здобули чергові перемоги!

20 грудня 2018 в 14:45 Переглядів: 694

2018 рік, особливо його друга половина, став надзвичайно вдалим для новодністровських волейболістів – раз за разом вони здобували перемоги на районних та обласних змаганнях. І яскравим завершенням цього спортивного сезону стали чергові перемоги нашої команди.

16 грудня у спортивній залі Білоусівського НВК відбувся «ІІІ Різдвяний Кубок» із волейболу, організатором якого виступив Сокирянській осередок ГО «ВФСТ «КОЛОС».

Шість команд-учасниць, відповідно до жеребкування, були розділені на дві підгрупи: 1 – Новодністровськ, Василівка та Вашківці, 2 – Білоусівка, Вітрянка та Грубна.

Команда новодністровських волейболістів упевнено перемогла колектив із Василівки (рахунок 2:0) та отримала беззаперечну перемогу у зустрічі з вашківчанами (рахунок 2:0), а отже, виборола перепустку до фіналу. З другої підгрупи до фінальної частини вийшла команда Білоусівки.

У вирішальній зустрічі за І місце новодністровці зуміли проявили наполегливість і витривалість та, зрештою, хоч і не без зусиль, вибороли жадану перемогу з рахунком 2:1 (25-20;23-25;15-5)!

Під час церемонії нагородження новодністровці отримали грамоту та головний трофей – Різдвяний Кубок – із рук очільника Сокирянської районної ради.

Капітан нашої команди – Богдан Андронік – також був нагороджений званням та статуеткою «Кращий гравець турніру». Такою ж нагородою був відзначений ще один відомий у Новодністровську спортсмен (працівник Дністровської ГАЕС) Вадим Леньков, що грав за команду Білоусівки.

Цей красивий спортивний трофей відтепер оселився у відділі молоді та спорту Новодністровської міської ради, який взяв на себе фінансову частину участі наших волейболістів у змаганнях.

Наводимо переможний склад нашої волейбольної команди: Богдан Андронік, Тарас Андронік, Роман Бойчук, Олександр Бербека, Борис Морозов, Олег Степаненко та Віталій Вахнован.

 

І вже у середу, 19 грудня, від новодністровських волейболістів надійшла інформація про наступну перемогу. У цей святковий день вони зіграли черговий тур у рамках чемпіонату Чернівецької області, де в особистій зустрічі впевнено перемогли команду «Чернівцігаз» з безкомпромісним рахунком «3:0»!

 

Вітаємо наших спортсменів із вагомими здобутками! Ви – гордість усього міста! Так тримати!

Репортаж – Ірина Шундрій