Головна » Новодністровці показали високі результати на Чемпіонаті Світу із пауерліфтингу за версією GPA/IPO (фото)

30 листопада 2018 в 11:10 Переглядів: 621

23-25 листопада у м. Київ проходив Чемпіонат Світу з пауерліфтингу, жиму лежачи, станової тяги за версією GPA/IPO. Команда новодністровського спортивного клубу «POWER ENERGY» федерації пауерліфтингу м. Новодністровськ показала високі результати із поміж 22 країн світу:

Ярослав Дунай – І місце серед дорослих 40-49 років, ІІІ місце серед відкритої групи, ІІ місце в абсолютній першості серед дорослих 40-49 років. Жим – 220 кг. Вагова категорія до 125 кг.

Микола Саган – І місце серед дітей до 17 років, встановив рекорд України, Європи, Світу, виконав норматив майстра спорту України. Жим – 167,5 кг. Вагова категорія до 110 кг.

Максим Рудий – І місце серед дітей до 17 років, виконав норматив майстра спорту міжнародного класу, встановив рекорд України та Європи. Станова тяга – 240 кг. Вагова категорія до 75 кг.

Володимир Наметченюк – І місце серед дітей до 17 років, виконав норматив кандидата в майстри спорту України. Жим – 90 кг. Вагова категорія до 52 кг.

Олег Ткач – І місце серед дорослих 40-49 років. Жим – 100 кг. Вагова категорія до 82,5 кг.

Станіслав Петрик – ІІІ місце серед дітей до 8 років. Наймолодший учасник змагань.

Арсен Босак – ІІ місце серед дітей до 8 років.

Павло Блисько  – І місце серед дітей до 15 років. Жим 60 кг.