Головна » Наступний етап реалізації Громадського бюджету: проекти розглянуто та розпочато голосування (фото)

Наступний етап реалізації Громадського бюджету: проекти розглянуто та розпочато голосування (фото)

25 вересня 2018 в 13:18 Переглядів: 396

1 вересня було завершено прийом проектів по громадському бюджету міста Новодністровськ у 2018 році. Активними мешканцями міста усього було подано одинадцять пропозицій. Ознайомитися із проектами можна на офіційному сайті Новодністровської міської ради

12 вересня у сесійній залі Новодністровської міської ради відбулося відкрите засідання експертної групи під головуванням заступника міського голови Олександра Миколайович Гінгуляка. Під час засідання було здійснено аналіз поданих проектів, що пропонуються для фінансування за рахунок коштів громадського бюджету м. Новодністровськ. Усі охочі могли взяти участь у роботі. На зібранні були присутні розробники проектів разом із зацікавленими у їхній реалізації особами – зокрема освітянами та медиками, депутатами. Левова частка проектів стосується облаштування дитячих та спортивних комплекси – біля будинків 16 «д», 19 «а», 22–23 «с», 4 «д», 14 «д»,1 «а», 8 «с» та 1 «л», майданчика для вигулу та тренування собак у м-ні «Діброва» у лісовій зоні навпроти ЗОШ ІІ–ІІІ ст., дитячого офтальмологічного кабінету «Здоровий зір» у м. Новодністровськ і STEM-лабораторія для дітей міста-енергетика «Joule» у ЗОШ ІІ–ІІІ ст.

За результатами засідання експертної групи було прийняте рішення допустити до голосування обговорені проекти.

Відповідно до затвердженого Плану заходів щодо реалізації Програми Громадського бюджету міста Новодністровськ голосування розпочалося 24 вересня і триватиме до 5 жовтня 2018 року. Для цього потрібно заповнити друковану анкету у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Новодністровської міської ради.

Ігор НАЖИГА, фахівець відділу інвестицій та енергоефективності